2733
2739
بچه ها من خونم بمب ترکیده آشپزخونه که وحشتناکه ظرفام مونده گازو تمیز نکردم کف پذیرایی پر اسباب بازی ...

منم عین شما تنبل نیستم ولی حالم خوب نیست

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
والا نه خونه تمیز نه خونه کثیف هیچکدوم هنر نیس اون قدیم بود که هنر زنا بشورو بساب بود الان اینا هنر ...

اتفاقا چرا هنر نیست . کارخونه اگه با عصق و علاقه و محبت باشه نه تنها کم تر از کار مرد نیست بلکه هنر بزرگیه کار بیرون برای یه زن هرچقدرم ارزش داشته باشه هیچی از ارزش کار یه خانومی که با عشق و علاقه تو خونه زحمت نمی کشه کم نمی کنه خیلیا نمی تونن یه خونه رو مدیریت کنن خونه داری سلیفه و مدیریته یه زن رو می رسونه و یک هنره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری وقت میکنن؟؟خودشون مریض میشن بااین تمیزکاریا که

خیلی عصبی و غر غروعه مادرم  . ما بچه هارو هم عصبی کرده با این تمیزکاریاش .حتی بابامو .

اما بیا ببین چه افتخاری میکنه .

میگه : همه بهم میگن خونه ی فلانی همیشه تمیزه عسل بریز زمین و بخور  :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من یه سوال راجب به زانومادرتون بپرسم ببخشید،بایدمفصل مصنوعی بذارن؟درسته که میگن طول عمرمفصلا۱۰ساله؟ب ...

بله مفصل مصنوعی. نشنیدم عزیزم تا ۱۰سال دکتر نگفت.عزیزم راجبش زیاد نمیدونم میپرسم براتون از مامانم

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
میشه از کاراش بگی

مثلا حق نداریم روی مبل خونه اش بشینیم و چیزی بخوریم. 

حق نداریم روی فرشا غذا یا چایی بخوریم .یه ریر انداز کوچلو انداخته کنار یه فرش فقط روی اون  باید بخوریم .

جارو دستی میکشه هر روز . یعنی حدودا 50 بار باید بشوره اروم اروم بکشه روی فرشا . دوباره بشوره بیاره یه قسمت دیگع رو بکشه .

دستمال که میکشه همه جا . با چند تا دستمال . اونارو هم هی میشوره نمیشمارم تا چقدز میشوره  پاک میکنه و.... 

من خودم با یه جارو دستی به روی یک فرش کامل میکشم .

اما مامانم باید 10 بار بشوره بیاره تکه تکه بکشه . باور کنید هسچی هم روی فرشا نیست آ . چون خوراکی روشون حق نداریم بخوریم.

میاد خونم میبینه من یه روز تمیز نکردم کلی غر میزنه اعصاب منو خرد میکنه . و میگه کلا عن کن بشین روشون :(

در حالی که من و همسرم دو نفریم بچه نداریم که ریخت و پاش بشه همسرم صبح میره شب میاد . 

و خیلی کارای دیگه ...

تو بودی دیونه نمیشدی ؟ 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738

حیف جوونی ادم ک با کار کردن چ تو خونه و چه بیرون از خونه بخاطر این مردای عوضی هدربره. چقد ما اخه دیوونه ایم. کاش امسال سرکارنرم

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
2706