2737
2734
الهی بمیرم اذیت نمیشی چیزی از حقوقت واست نمیمونه؟ این خیلی بی انصافیه 😔

خدانکنه

یه قرونم نمونده تا حالا

حتی با همه اینکارایی که واسش میکنم بازم باهام بده و هرجا میشینه ازم بد میگه

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون
خدانکنه یه قرونم نمونده تا حالا حتی با همه اینکارایی که واسش میکنم بازم باهام بده و هرجا میشینه از ...

!!!!!!

جداشو از مادرت

واسه خودت زندگی کن

ایشون که بالاخره ازت بد میگن

ی خورده بیشتر یا کمتر که فرقی نداره

حداقل اعصابت آروم میشه

ای بابا

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

!!!!!! جداشو از مادرت واسه خودت زندگی کن ایشون که بالاخره ازت بد میگن ی خورده بیشتر یا کمتر که ف ...

اتفاقا یه بار جداشدم ورفتم با قسم و آیه برم گردوندن

الانم بخاطر کرونا دستم بستس چون همه پانسیون ها بستس شاید بعدا دوباره برم البته اگه خدا کمکم کنه و بتونم یه ازدواج خوب بکنم دیگه مادرم کاملا تو زندگیم کمرنگ میشه

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون
اتفاقا یه بار جداشدم ورفتم با قسم و آیه برم گردوندن الانم بخاطر کرونا دستم بستس چون همه پانسیون ها ...

انشالله

خدا بزرگه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2731