2737
2734

سلام خانومای گل. دلم گرفته. خیلی به دعاهاتون محتاجم. خیلی سختی کشیدم و گذشت کردم برای زندگیم.صبوری کردم. خونه نداریم زندگیمو دوست دارم.میخوام زندگیم درست بشه بریم سر خونه زندگیه خودمون دیگه😔😔😔ازین دوری خسته شدم. تروخدا برای حاجت رواییم و سربراه شدم شوهرم. واینکه عشق منو بچه هامون تو دلش باشه برام دعا کنید. الهی هرچی ازخدا میخواین بهتون بده ❤️❤️🙏🏻🙏🏻

از ته دلتون برام دعا کنید خواهش میکنم. دلم یه معجزه میخواد زندگیم ازین رو به اونرو شه شوهرم راه درستو پیدا کنه و قدر منو بیشتر بدونه🥺🌹🌹ممنونم از همگی منم براتون صلوات میفرستم🙏🏻🙏🏻❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ممنونم عزیزم خیر ببینی الهی❤️🙏🏻🙏🏻

ان شاءالله خدا بهترین ازیا رو هم روزیتون کنه.برای منم دعا کن.زندگیم خوب بشه وهمونایی که تو می خوای.ومکر مکاران دوروبرم برملا بشه وخدا پشیمونشون کنه یه کمم به جای زندگی ورفتار من بفکر خودشون وزندگیشون باشن خیر ندیده ها.

ان شاءالله خدا بهترین ازیا رو هم روزیتون کنه.برای منم دعا کن.زندگیم خوب بشه وهمونایی که تو می خوای.و ...

حتما فدات شم❤️❤️🙏🏻🙏🏻🌹الهی که به هرچی که میخوای برسی و بهترینا برات اتفاق بیوفته دوستم❤️🙏🏻🙏🏻

2706