2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر متخصص زنان و بیماری زنان دکتر فاطمه علیزاده شهر رشت هست من سرطان مثانه داشتم و تعریف دکتر فاطمه علیزاده زیاد شنیدم و رفتم مطبشو و تحت نظرشون منو درمان کردن و الان حالم خوبه هیچ مشکل مثانه ای ندارم و ادرس خانم دکتر رشت پل بوسار خیابان بوسار محبی بعد از آزمایشگاه ساختمان پزشکان دانش طبقه 3

تلفن مطبشون 01332134791

موبایل خانم دکتر 09360487731

متخصص بیماری های زنان دکتر فاطمه علیزاده هست بهترین دکتر زنان من بیماری زگیل تناسلی داشتم رفتم تحت نظر خانم دکتر علیزاده و منو درمان کردن و ممنونم ازشون بهترین دکتر هستن موبایل خانم دکتر و دارم میفرستم 09360487731

جراح زیبایی زنان دکتر فاطمه علیزاده هست من جوانسازی واژن انجام دادم پیش خانم دکتر فاطمه علیزاده و با پیشرفته ترین دستگاه ناحیه تناسلی منو چروکشو از بین بردن و اعتماد بنفسمو بیشتر کردن و باعث رضایتم شدن دکتر کارشون خیلی عالیه پیشنهاد میکنم تو هم حتما بری پیششون با خیال راحت آدرس مطب خانم دکتر : رشت پل بوسار خیابان بوسار محبی بعد از آزمایشگاه ساختمان پزشکان دانش طبقه 3

2738