2733
2739
عنوان

ایرن خودرو

101 بازدید | 18 پست

سلام کسی خبر داره از ثبت نام ایران خودرو بدون پیش قسط لطفاً راهنمایی کنید و حتما باید سیم کارت به نام داشته باشیم برای خرید برای ثبت نام

شیش ساله میخوام بچه داربشم ولی نمیشه قبلاکیست تخمدان داشتم العان چندساله تنبلی تخمدان دارم هرسری دکترعوضکردم نشدکه نشدیسری ناامیدمیشم بعددوباره میرم دنبالش تازگی رفتم دکتربرام عکس رنگی نوشت ولی عادت نشدم تاباآمپول پروژسترون زدم رفتم عکس رنگی خدار شکرچیزینبود امابازم نمیدونم مشکل ازچیه امیدوارم هرکی مثل من درحسرت بچس بچه داربشه ای خداصدایه ماروبشنو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من زدم کل اطلاعات ادمو میخواد پول کامل ماشینم میگیره

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
2731
نه بعد از قرعه کشی می گیره 

والا من داشتم پرداخت میکردم.. اومدم بیرون

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
2740

تا دوسال نمیتونی ماشین رو بفروشی... تا یک سال طول میکشه بدن بهت بعدم معلوم نیست چه رنگی بهت بیوفته

میگن شخص نباید پلاک به نامش داشته باشه حالا شوهرم میخواد به نام دوستش بخره میگم نکن اعتماد نکن گوش ...

خوب به نام شما بخره چرا دوستش

سلام بله سیمکارت، باید به نام شخص متقاضی باشه  فعلا پول نمی خوان تا قرعه کشی  کلا 15000 ...

ممنون فقط ثبت نامشومیدونین چطوره من رفتم توسایتش ثبت نام کردم ولی لیست ماشینانیومداصلا

شیش ساله میخوام بچه داربشم ولی نمیشه قبلاکیست تخمدان داشتم العان چندساله تنبلی تخمدان دارم هرسری دکترعوضکردم نشدکه نشدیسری ناامیدمیشم بعددوباره میرم دنبالش تازگی رفتم دکتربرام عکس رنگی نوشت ولی عادت نشدم تاباآمپول پروژسترون زدم رفتم عکس رنگی خدار شکرچیزینبود امابازم نمیدونم مشکل ازچیه امیدوارم هرکی مثل من درحسرت بچس بچه داربشه ای خداصدایه ماروبشنو.
میگفت به نام‌تو خواستم ولی گواهینامه باید داشته باشی

الکی میگه