2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کردم  یه بار انجام دادم بار اول مثبت و ۴ قلو شد

الان ۴قلو باردارید؟!

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
2738
من دوبار واسه جنسیت انجام دادم و ناموفق بود با اینکه هبچ مشکلی نداشتم و دوتا دخترمو با جلوگیری باردا ...

خانومی منم میخواستم تعیین جنسیت کنم دکتر گفت تعیین جنسیت کنی ۵۰ درصد از احتمال بارداری کم میشه

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
ن ۲ تاشو ریداکت کردم ۲ تا رو دنیا آوردم

هزینش چقدر شد؟

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
2706