2737
2739
عنوان

وای اورژانسیه. داداش و زنداداشم دعواشون شده خب

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 88 پست

اشنی شون بده بهتره از اینکه  مهمونشون بیاد خونت..اگرم اومد و رف  بعدش اشتیشون بده ک نگه خواهر شوهر بدی هستی

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشتو با زنش آشتی بده..

غذای  گیاهی بلد نیستم

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2728
هرچی میخوای درست کن اگه توو دوستش مجردید خیلی رنگی رنگی درست کن اگه نه به داداشت پیشنهادکن ببره رستو ...

خیلی خوبی 😂😂

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
2738

کشک بادمجون درست کن و پای چوپان  دستور پای چوپان(پیاز سرخ کن با سویا و ادویه و بزار تو ی ظرف بعد سیب زمینی آب پز کن با کره و یکم شیر پوره ش کن نمک و فلفل سیاه بزن ی لایه بزار روی اون سویا و پیاز سرخ شدت بعد فلفل دولمه و زیتون و پنیر پیتزا بزار روش و بزار تو فر

وا به تو چه😕😕

من بودم والا میگفنم بلد نیستم غذا از بیرون بگیر

اشنی شون بده بهتره از اینکه  مهمونشون بیاد خونت..اگرم اومد و رف  بعدش اشتیشون بده ک نگه خو ...

عزیزم من تو زندگی زن و شوهر دخالت نمیکنم. حتی نپرسیدم دعواتون سر چیه .شاید یه چیز خصوصی باشه و من از دوتاشون کوچیکترم

بعد چطوری خواهرشوهر بده میشم؟

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

بادمجونا رو درسته یه برش سطحی روش بده و سرخ کن

وقتی سرخ شد یکم گردو رو با پیاز و سیر و یکم سبزی معطر مثل نعنا و نعنا و گشنیز تفت بده نمک و ادویه بزن بریز توی بادمجونا و بادمجون رو رو به بالا تو تابه بچین. 

دواستکان اب بریز تا نصف بادمجونا آب باشه و دوتا گوجه رو نصف کن بزار تو تابه درشو بزار ده دقیقه با شعله کم قل خورد خاموش کن

با پلو و ماست و خیار

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
وا به تو چه😕😕 من بودم والا میگفنم بلد نیستم غذا از بیرون بگیر

تو این وضع کرونا غذا از بیرون نمیگیرم ما اخه

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
2706