2733
2734
عنوان

ی چیزی تو گلوم گیر کرده اومدم اینجا بگم راحت شم

| مشاهده متن کامل بحث + 2852 بازدید | 140 پست
عزیزم فکر این باش که تا چند وقت دیگه نی نی گلت تو بغلته مادرشوهرو خواهرشوهر کیلو چنده😅 این روزا را ...

ساعت 6 با فکر و خیال از خواب پریدم

چرا انتظار داشت ی زن حامله مبل و بلند کنه فرش بشوره

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم با خواهرشوهرم حامله شدم. هیشکی منو تحویل نمیگیره.    اما خدا که هست.بچه م سالم که هست. ...

اینا همشون سنشون بالاس

من هم سن نوه مادرشوهرمم

همه یائسه شدن

من بچه اولمه

زشته بگم عین یهودی

توهین ب یهود نباشه

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
خانومی کردی همین مدتم نیاوردی باید زودتر میاوردی حالا هم کمتر برو خونشون

دیگه قیدش نو زدم

هرچی مادرشوهرم میگه دختراش اجرا میکنن

کافر قلبی هستن 

ولی در ظاهر میگن امامزاده ایم

2731
ساعت 6 با فکر و خیال از خواب پریدم چرا انتظار داشت ی زن حامله مبل و بلند کنه فرش بشوره

عزیزم خب میخواست بچه تو بندازه!

نرو اونجا دیگه ... یا فقط با شوهرت برو باهاش برگرد..

بگو حالم خوب نیست خونه خودم راحتترم

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
بچه ی همسرت چندسالشه؟ با شما زندگی میکنه؟ چند وقته بارداری؟؟ حتما تو بارداری که فرصت داری کمی مطالع ...

میشه کتاب یا موضوع مطالعه رو بهم معرفی کنی

فقط اون بالاسری میدونه چ مکر و حیله ای تا حالا برا من پیاده کردن و چ ظلم هایی در حقم کردن خدا بزرگه

همین که انقدر مودبانه اومدی راجبشون حرف میزنی نشون میده چقدر خوبی، ان شالله خدا یه نی نی سالم قسمتت کنه، خواست به همسر و بچه هات باشه، اصلا زندگیتو بخاطر اونا به خطر ننداز، با همسرتم بحث الکی نکن که روش بهت باز شه. خدا خانواده ی همسرتو به راه راست هدایت کنه. مراقب نی نی هم باش عزیزم 😍😍😍

🐥 برای‌عمرطولانی‌وباعزت‌پدرومادرم‌صلوات‌میفرستین؟ ممنون 🐥
2738
اینا همشون سنشون بالاس من هم سن نوه مادرشوهرمم همه یائسه شدن من بچه اولمه زشته بگم عین یهودی ...

😂😂😂

پس نگران نباش

افتاب لب بومن.. امروز فردایی مهمونتن!

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
میفهمم همه ایناس ک میگن اینجوری کن اونجوری کن مگه نمیدونستی ازاین حرفا چون جای شما نیستن اگه جای شما ...

من ازدواج اولم بود

خدا میدونه بدترین و واسه عروس میخواد

بهترین و واسه دختر

یعنی ب صورت عجیبی عروس و برده میدونه و دختراش و ملکه

مثلا ی لباس نو 

با آژانس رفتن

طلا خریدن

گوشت و ماهی خوردن

رنگ مو حتی اصلاح مو

اینارو واسه عروس حیف میبینه و علنا میگه

ولی دختراش ماهی 1 تومن فقط خرج پوست و مو میکنن

اگه بگم عین کافراس زشته

چرا قبول کردی با کسی که بچه داره ازدواج کنی از اول واسه خودت دردسر درست کنی. تازه مسئولیت بچرم قبول ...

حالا که شده ... راه حل بده!

ديگه نرو چون روت اثر بد ميزاره

با هق هق برگشتم

ولی سپردم ب خدا

من ازدواج اولم بود خدا میدونه بدترین و واسه عروس میخواد بهترین و واسه دختر یعنی ب صورت عجیبی عروس ...

خوب اهمیت نده این بیشتر حرصشون میده با بچه همسرتم خوب باش ک بهونه دستشون ندی یا ناراحتی پیش نیاد خوشحال بشن

♥️ 
2706