2737
2739
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 44 پست
يعني چهارمي تو راهه؟؟؟؟؟؟؟ الهي بگردم امون از دست اين مردهاي شل كمر  چقدر اخه بي دست و پا&nbs ...

بخدا خیلی شرایطم سخته اینقد ضیعف شدم بخصوص حالا که اتفاقی حامله شدم دوست داشتم پسر می بود چون دختر داشتم ولی رفتم سنوگرافی فهمیدم دختره خیلی ضدحال خوردم پشیمونم که چرا سقطش نکردم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
نه نشدم الان توچهارماه دخترم دوماه نیمشم بهش شیرمیدادم هم خشک هم شیرخودم که دیگه سینمو نگرفت هنوزم ش ...

نمیدونم والا ولی شنیدم میگن تا پریود نشی امکان بارداری کمه

کم خون نشدی بعد زایمان؟شاید سرگیجه هات از اونه

💙کنکوری1400✌🤓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهنيس  دخترت بخاطر اينكه شير خشك دادي سينه اتو ول كرده

اره خشک رو ترجیح داد شیرخودم سیرش نمیکرد دکتربراش خشک نوشته بود

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه
هی عزیزم منم الان سه تابچه دارم بچه کوچیکم 12 ماهشه خودم هم 5 ماهه باردارم خیلی پشیمونم که سقطش نکرد ...

وااای عزیزم خداحفظش کنه ولی بعداین دیگ ببند لوله هاتو خیلی سخته ظلم درحق بچه ها هم عست

2731
خداازدهنت بشنوه تا بیست روز پیش شیرش میدادم خودم اصلا فکرشم نمیکردیم خصوصا پریودم نشدم گفتیم باردارن ...

مامانم داداشمو بدونه اینکه تو شیر دهی پریود شه باردار شده

انشالله نیستی عزیزم ی تست بزن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
نمیدونم والا ولی شنیدم میگن تا پریود نشی امکان بارداری کمه کم خون نشدی بعد زایمان؟شاید سرگیجه هات ا ...

چرا من کلا کم خونی شدید داشتمو دارم داروام میخورم،دعاکن ازهمین باشه 

بخدا خیلی شرایطم سخته اینقد ضیعف شدم بخصوص حالا که اتفاقی حامله شدم دوست داشتم پسر می بود چون دختر د ...

اینطوری نگوعزیزم خدا داده انشالله تنش سالم باشه

2740

انشالله ک نیستی....اگرم بودی سقطش نکن حتما مصلحت خدا در این بوده

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
اگرم بودی عیب ندارہ، با یکسال اختلاف با ھم بزرگ میشن

بخدا خانوادم و فامیل کلی مسخرم میکنن بهم میخندن خیلی ضایس 

انشالله ک نیستی....اگرم بودی سقطش نکن حتما مصلحت خدا در این بوده

بی احتیاطیه شوهرم بوده😭😭میگفت تاپریود نشی باردارنمیشی 

هی عزیزم منم الان سه تابچه دارم بچه کوچیکم 12 ماهشه خودم هم 5 ماهه باردارم خیلی پشیمونم که سقطش نکرد ...

از اول بهش رو دادی عزیزم

اینبار زایمان کردی خیلی سفت وسخت بگو جلوگیری کنه 

برا زنا همه چی مضره ولی مردا هیچیشون نمیشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اینطوری نگوعزیزم خدا داده انشالله تنش سالم باشه

این حرفاچیه درسته خدا میده ولی همش تقصیر بی خیالی خودمون است اگه یه روش مطمن جلوگیری کنیم این نتیجه اش نمیشه انشالله توهم باردار نباشی

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2706