2733
2739
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 44 پست
بی احتیاطیه شوهرم بوده😭😭میگفت تاپریود نشی باردارنمیشی 

میفهمم عزیزم...مردا فقط بفکر خودشونن نمیدونن چ جونی میگیرن ازمون...انشالله ک نیستی ولی اگر بودی با دکترت مشورت کن بعدا ...کاری نکن ک خدا قهرش بگیره

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
این حرفاچیه درسته خدا میده ولی همش تقصیر بی خیالی خودمون است اگه یه روش مطمن جلوگیری کنیم این نتیجه ...

نهدمنظورم واسه دختربودنشه وگرنه که اره،ظلم درحق خودمون و بچس مرد هیچیش نمیشه 

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يعني چهارمي تو راهه؟؟؟؟؟؟؟ الهي بگردم امون از دست اين مردهاي شل كمر  چقدر اخه بي دست و پا&nbs ...

سلام دوستم. میشه بگی عوارضش مثلا چیه 

چون منم میخام ببندم ولی فعلا دکتر قبول نمکنه. 

دوتا بچه دارم.   همش نگرانم.  دیگه بچه نمخام

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2731

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4441938&slug=دستگاه-ضدعفونی-کننده-دست-از-بین-برنده-کرونا-ویروس&postId=138728379

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2738
یه چندوقتیه داریم تاوقتی شیرمیدادم،نه😭😭😭

خانومی اگه باردار نبودین ازین به بعد مراقب باشین.قدیمیها هم همینجور فکر میکردن که شیر میدن باردار نمیشن راه به راه حامله میشدن....

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغضهایی که به اجبار فرو داده ام...التماست میکنم فقط یه سوزن...تکه تکه شدنم باخودم...
بی احتیاطیه شوهرم بوده😭😭میگفت تاپریود نشی باردارنمیشی 

بي اطلاعاتي خودت بود،اتفاقا شيردهي خيلي خطرناكه  شايد پريود نشي و كلي تخمك گذاري ميشه

به اطرافيان هم ربطي نداره بچه پدر و مادر داره به كسي چع ربطي داره جدي برخورد كن دستت نندازن

بعدش خوب اين پلاستيك و چرا ساختن بكشين رو اون لوله ي بلا خلاص كه ديگه ترسي نباشه

بي اطلاعاتي خودت بود،اتفاقا شيردهي خيلي خطرناكه  شايد پريود نشي و كلي تخمك گذاري ميشه به اطراف ...

چی بگم شما درست میگی مقصرخودمونیم

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه
2706