2733
2734
عنوان

مث سگ پشیمونم از امتحان کردن نامزدم 😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 3841 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا بخدا میدونم کار خرابی کردم ولی نمیدونم چ جوری جمعش کنم ب گوه خوردن افتادم

بقیشو بسپار به همون زنداییت! هر چند همونم عاقل تر نیس با ۲۳ سال سن!

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728
بابا بقران همه رو پاک میکنم از ترس ابجیم اخه گوشیمو میگیره میره شاد واسه درساش میترسم یه وقت ببینه ا ...

خب پاک کن بعدش

بابا بقران همه رو پاک میکنم از ترس ابجیم اخه گوشیمو میگیره میره شاد واسه درساش میترسم یه وقت ببینه ا ...

چند سالته

عید فطر اومد اینجا مثلن پیش من از اول تا اخر مدام خونه داییم بود اخر سر وقتی رفته پی ام داده خیلی خوش گذست خدایی مخصوصا موقع توت خوردن 😑 اخه همون موقع این رفت بالای درخت توت جمع کرد بعد زن داییم رفت پایین وایستاد اون واسش ریخت تو دستش 

2740

کار خیلی بد واشتباهی کردی.شوهرت داره به زنداییت احساس پیدا میکنه.ادم که بیخودی حرفشنوی از کسی نداره که

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
کار خیلی بد واشتباهی کردی.شوهرت داره به زنداییت احساس پیدا میکنه.ادم که بیخودی حرفشنوی از کسی نداره ...

دقیقن الان مطمعنم یه حسی بهش پیدا کرده خیلی پشیمونم خیلی از من تو تل خدافظی میکنه باز اینستا میاد تا دیر وقت پیام میده ب زن داییم😣😣

وای که از دستت دارم حرص میخورم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706