2733
2734

سلتم دوستان

منم امروز که روز ۹ سیکلم بود رفتم ابن سینا عکس رنگی با بیهوشی انداختم. 

من روز ۲ پریودیم زنگ زدم و وقت گرفتم

دکترمم ۹ ماه پیش برام نوشته بود ولی تازه تصمیم گرفتم برم

نکاتی که پشت تلفن به من گفت اینا بود:

تا روز عکس رابطه زناشویی نداشته باش

از دو روز قبل آنتی بیوتیک شروع کن بخور

طلا و ... نداشته باش

یه پد بهداشتی و یه آبمیوه شیرین همراه داشته باش

۷ صبح هم بیا کلینیک

خب من همه رو رعایت کردم و امروز ۷ و ۱۰ دقیقه کلیتیک بودیم. اون موقع که ما رسیدیم جای پارک خیلی خوب و نزدیکی پیدا کردیم. ولی بعدش زیاد جای پارک نبود

ابتدای ورود با تب سنج دمای بدن همه رو انداره میگرفتن

بعد پرسیدم کجا باید بریم گفت طبقه منفی ۳ رادیولوژی

آقایون بیرون یه در ایستاده بودن و نمیزاشتن وارد شن خانم ها هم از یه در شیشه ای که پرده داشت رد میشدن و کفش دراوردیم  و دمپایی پوشیدیم. 

وارد که میشدی یه اتاق کوچیک حدود ۱۲ متر بود که صندلی چیده بودن و آب سرد کن و پنکه داشت. دوربین هم تو این اتاق گوشه سقف بود. ابتدای اتاق سرویس بهداشتی بود که دستمال کاغذی و سطل و قفل😁 و خلاصه امکانات لازم رو داشت. قبل من تو این اتاق ۴ تا خانم دیگه زودتر رسییده بودن و منتظر بودن. اتاق بقلی که درش باز بود ولی جلوش صندلی گذاشته بودن که مراجعین وارد نشن یه خانم نشسته بود. دفترچه مون رو گرفت و به نوبت صدامون میکرد ۵۵ تومن کارت کشید دو تا فرم رضایت خودمون پر کردیم و امضا کردیم بعد گفت برید بالا طبقه یک آزمایشگاه. رفتیم و کفتیم از رادیولوژی فرستادن. ازمون نمونه خون گرفتن . اینجا حدودا ساعت ۸ بود. گفت جواب ۲ ساعت دیگه اماده میشه. هزینشم ۲۸ و ۵۰۰ شد. ما رفتیم تو ماشین و حدود ۹ و ۲۰ دقیقه اومدیم جواب حاضر بود گرفتیم و رفتیم دوباره منفی ۳.

آزمایش هم شامل ESR بود ( که واسه چک کردن کرونا یا عفونت دیگه هست) و CBC. اونجا دوباره اقایون بیرون بودن ما رفتیم تو. ازمایش رو گرفتن ازمون بردن نشون دکتر بیهوشی دادن. اون خانمه که تو اتاق بود ۵۶۰ هزار تومن دیگه کارت کشید گفت همه وسایلتو بجز نواربهداشتی و ابمیوه تحویل شوهرت بده و بگو بره طبقه یک جلوی ترخیص وایسه که صداش کردن کارای ترخیصو بکنه. همسرم میگفت کارای ترخیصم راحت بود و یه مانیتورم بود وضعیت شما رو توش برامون نشون میدادن

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

اونجا دونه دونه صدامون کردن و رفتیم تو همون اتاقه که خانمه نشسته بود. اون طرف ترش دو تا تخت بود حالت بخش ریکاروی بود انگار. کلا فضا کوچیک بود. اونجا همه لباس هامونو دراوردیم بجز سوتین و گان و شلوار (که لای پاها سوراخه) و کلاه پوشیدم. بعد از اون اتاق دوباره راه داشت به اتاق دکتر که میشینه پشت دستگاه و دوباره از اونجا راه داشت به اتاق اصلی که تخت مربوط به عکس و دستگاه ها اونجا بود. تو همین اتاق اصلی یه خانم مهربون رگ گرفت و آنژیوکت گذاشت و سرم وصل کرد و گفت دوباره برو تو همون اتاق اولی بشین تا صدات کنم. خلاصه دونه دونه صدا میکرد تا نوبت من شد. اونجا شلوارمو دراوردم و رو تخت خوابیدم. اول تخت رو تنظیم کرد و یه عکس ساده از رو شکم انداخت بعد گفت میخوام معاینه کنم که اگر ععفونت نداری شروع کنیم. اما فکر میکنم بیشتر میخواست دهانه رحم باز کنه. بهرحال یه کوچولو دردش از معاینه ساده بیشتر بود ولی اصلا چیز خاص و نگران کننده ای نبود . منم شل کردم اذیت نشدم اصلا. هم زمان خانم مسول بیهوشی ماسک رو گذاشت و با دو سه تا نفس به خواب شیرین رفتم. وقتی بیدار شدم شرتمو که روش پد چسبونده بودم و شلوار گان رو پام کرده بودن و کمکم کردن از تخت اومدم پایین و با پای خودم رفتیم ریکاروی اونجا دراز کشیدم و یه کم بعد ابمیوه مو اورد و نشستم و خوردم. هیچ درد نداشتم فقط خواب الودگی و گیجی بود. یه کم که حالم جا اومد گفت برو دسشویی و بعدش دوباره اومدم رو تخت یه عکس دیگه از شکم گرفت و رفتم لباسامو پوشیدم دیگه

منتظر شدم در حد ۱۰ دقیقه تا جواب اومد و خداحافظی کردیم و اومدیم

یه برگه هم دادن که نکات بعدش رو نوشته مثلا تا ۳ روز نزدیکی نکنید و تا یک هفته لک و خونریزی طبیعیه و .‌‌‌...

الانم حالم خیلی خوبه واقعا سختی و اذیتی نداشت

کل اذیتش در حد همون ۴ ساعت بیرون بودن و رگ گرفتن هاش بود

چند تا خانمم بودن اونجا با بی حسی اونام خیلی حالشون خوب بود و میگفتن درد نداشته زیاد

امیدوارم تجربم به دردتون بخوره و نگرانی تونو برطرف کنه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ترسناک بود😢با بی حسی چجوریه کجارو بی حس میکنن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم انشالله که به هرچی ارزو داری برسب منم قرار بود همه اینارو تجربه کنم وقت گرفته بودم ازابن سینا با بیهوشی خداخواست این ماه باردار شدم دیگه نرفتم خدا براهمه منتظرا قسمت بکنه

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
2731

بدون بیهوشی و بی حسی من میخوام برم😐

خیلی میترسم

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
ترسناک بود😢با بی حسی چجوریه کجارو بی حس میکنن

نههه اصلا 

عالی بود

حتی اون خوابی که میکنی انقدددد کیف میده 

همه درد و ترسش در حد همون سرم زدن و نمونه خون دادن بود

بدون بیهوشی و بی حسی من میخوام برم😐 خیلی میترسم

چندتا بی حسی که بودن امروز خیلی راضی بودن و میگفتن دردش در حد چند ثانیه و مثل پریودی بوده

من خودم چون ترسوام بیهوشی کردم وگرنه خیلی ها بدون این چیزا راحت انجام میدن نگران نباش

2740
اره منم ررفتم دو هفته میش خیلی راضی ام با بیهوشی انجام دادم من فقط رسیدم خونه کمی زیر دلم تیر میکشید ...

عزیزم

نه من فعلا درد خاصی ندارم

شما دکترت اجازه داد همین ماهی که عکس انداختی اقدام کنی؟

ای جانم انشالله که به هرچی ارزو داری برسب منم قرار بود همه اینارو تجربه کنم وقت گرفته بودم ازابن سین ...

ای جااااانم چقد عالی

الحمدلله

ان شاالله یه بارداری راحت و عالی داشته باشی و نی نی به زودی بیاد بغلت

برای ماهم دعا کن 

عزیزم نه من فعلا درد خاصی ندارم شما دکترت اجازه داد همین ماهی که عکس انداختی اقدام کنی؟

من هنوز نبروم نشون بدم یه سری ازمایش ایمنی انعقادی دادم اونارم ببرم ببینم جی میگه همسرمم تو ابن سینا ازاسپرم داده

من هنوز نبروم نشون بدم یه سری ازمایش ایمنی انعقادی دادم اونارم ببرم ببینم جی میگه همسرمم تو ابن سینا ...

ان شاالله خیره

هممون یه نی نی متولد ۹۹ داشته باشیم به امید خدا

منم با بیهوشی گرفتم عالی بود 

اره واقعا

من حوصله استرس و درد نداشتم😁