2737
2739
عزیزم میگه که پشتوانه نداره

میدونم ولی یه کارکه میتونه پیداکنه مثل آشپز توتالارو... یامثلا ادامه تحصیل! اونم میدونه کسی رونداره میخواد ...

سعی کن جوری تلاش کنی تا توتاریخ روعوض کنی نه تاریخ تورو😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش میشد ولی بچه هارو بهم نمیده کاش میتونستم بچه هامو ببرم برم دنبال زندگیم و واسه همیشه نبینمش&nbs ...

نه دادگاه از بچه ها میپرسه اگه باتوبیان میدنش به تووصلاحیتش باتومیشه !بعدشم فکر کنم بچه هات کوچیکن دادگاه صددرصد به تومیده نگران نباش بعدشم اگه دادگاه بدونه باباشون عذر میخوام چه ننگیه هم شلاق داره هم زندان وهم مهریه  واسه هردوشون اگه قبل صیغه هم باهم درارتباط بودن فبه ها دیگه هردوشون رو اعدام میکنن!به حرف هاش گوش نکن !میخواد بترسونتت دوتاتون رو باهم داشته باشه

عزیزم یچیزی میگم ناراحت نشی.اما اینقد بی عرضه هستی که میخای خودت و بچتو عذاب بدی ؟!!!!اونا رو عذاب ب ...

برا اینجور افراد که دیگه پررو شدن باید شالاتان بازی در بیاری ,آب که از سر گذشت چه یک وجب چه دو وجب!

برو خونه دختره رو پیدا کن و بدون اینکه به شوهرت بگی با بچه هات برو در خونش و داد و هوار راه بنداز که اومده تو زندگیت....ولی کتک کاری یا فحش ندی که برا خودت بد میشه

2738
خانوادش که راضین 

خانواده شوهرت یا اون دختره؟؟شوعرت چی میگه؟؟اخلاقش باتو خوبه؟؟؟

نمیشه کاری کرد.باید حقو حقوقتو بگیری حد اقل بتوتی یه خونه داشته باشی با بچه هات برو اونحا نفقه بپه هاتو بدهخودتم برو کارکن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
وقتی باهاش ازدواج کردم ۱۵ سالم بود داشتم درس میخوندم  نزاشت ادامه بدم  ولی یکم یکم تا سا ...

عیبی نداره طلاق بگیر تونهضت درس بخون میشه دیگه

صیغه کرده شکایت نمیشه کرد 

کی گفته چون صیغه کرده شکایت نمیشه کرد؟اتفاقا اگه صیغه نامه را بتونی ثابت کنی پدرش را در میارن،یکی از فامیلهای ما هم صیغه کرد،تونست ثابت کنه،هم مهریه را گرفت و حق طلاق را.

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
2706