2737
2734

فکر کنم ۷بود 

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترمن ۶۷۰۰ کی گفته کمه خوبه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2738

ببین وزن بچه ات باید رو نمودار باشه خودت نگاه کن اگه طبق نمودار خوبه اگه روند رشدش کم شده ممکن شیرتون کمه براش و یا ژنتیکی ممکن خودتون و یا همسرتون ظریف باشید و بچه به خودتون میره دیگه ولی اگه این چیزا نیست به یه دکتر گوارش اطفال مراجعه کن. بچه دوستمم رشدش خوب نبود و مرتب هم میبرد دکتر اطفال ولی فایده نداشت تا اینکه تو 10ماهگی بچه یه دکتر اطفال بهش گفت ببرش دکتر گوارش اطفال... بعد از اون دکتر مشکلش فهمید و الان داره بهتر میشه. برا اینجور مسائل باید حتما پیش گوارش اطفال بری