2737
2739
عنوان

ابجیا حوصلم پوسیده به شوهرم گفتم گفت ..

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 64 پست
ایل گلی

نمیدونم ایل گلی اومدین یا نه ولی دیگه زمانی شده که باخانواده نمیشه توش رفت🏃🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
چش چش 😂

😂😂😂 نخند خب برو خوش بگذرون 

میری خرید دیگه. پشیمون میشه 

بعد سر راه خوشگذرونی ام هی چیزای خوشگل ببین دلت بخواد مثلا 😐😂😂😂

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو چه دیدی،،،،، من در قعرررررر ناامیدی به دو تا از خواسته های مهم زندگیم رسیدم ،،، هیچ کسسسس باو ...

چیکار کردی رسیدی

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

دیشب دلم گرفته بود با بغض میگفتم خسته شدم شوهرم گفت بریم شهربازی یهو زدم زیر گریه گفتم بسته اس 

الان میگم خدایی چرا اینجوری کردم🤐🤐

میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنی 🙏😔

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2731
ماشین داشته باشی هرجایی میتونی بری ما که ماشین نداریم چی باید بگیم من که فسیل شدم تو خونه تازه دغدغ ...

ماهم ماشین نداریم متاسفانه فعلا😔

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
الان اخه؟😂🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

خو اخه کجا بگم فقط خرید که تازه خرید بودی

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
نمیدونم ایل گلی اومدین یا نه ولی دیگه زمانی شده که باخانواده نمیشه توش رفت🏃🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کجا هس

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
دیشب دلم گرفته بود با بغض میگفتم خسته شدم شوهرم گفت بریم شهربازی یهو زدم زیر گریه گفتم بسته اس  ...

اخییی😂😂

چشم میزنم😘

2738
کجا هس

توتبریز

اخییی😂😂 چشم میزنم😘

کوک درونم فعاله😩😩😩

مرسی عشقی

آره بابا زیاد. جدی؟ بد شده یعنی؟ ما اومده بودیم خیلی خوب بود هم خانواده بود هم از این جوون موونا. اینقد بدم میاد یه عده بدرد نخور میرن یه فضای سالم و آلوده میکنن

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
😂😂😂 نخند خب برو خوش بگذرون  میری خرید دیگه. پشیمون میشه  بعد سر راه خوشگذرونی ام هی چ ...

وااااای تو دیگه کی هستی دیوونه😂😂😂😂😂😂😂😂

آره بابا زیاد. جدی؟ بد شده یعنی؟ ما اومده بودیم خیلی خوب بود هم خانواده بود هم از این جوون موونا. ای ...

نه بابا الان دیگه ادم نمیشه سرشو بلند کنه اونجا چه زنا چه مردا کنار همسر ادم باچشماشون و حرفاشون میخورن ادمو

2706