2737
2739

دوستان سلام وقتتون بخیر امروز اومدم بهتون معرفی کنم گروه ما رو که می تونه بهتون به صورت مجازی در اپلیکیشن واتساپ بهتون زبان یاد بده من تضمین می کنم اگر شما تلاش کنید و تمرینها را به موقع انجام بدید حتما توی این زمینه موفق میشید و خیلی عملکرد خوبی خواهید داشت اگر دوست داشتید از شرایط کلاس ما مطلع بشید لطفاً زیر همین پست برای من بنویسید ممنونم.

شرایط کلاس ما اینجوری هست که ما چند تا کلاس در گذار می کنیم یکی کلاس اسپیکینگ که برای مهارت تقویت صحبت کردن شما به زبان انگلیسی هست و لازم این شرکت طی این دوره اینکه شما حداقل یک ماه از زبان رو بلد باشید دومین کلاسی را که میخواهیم برگزار بکنیم کلاس انگلیسی از ابتدا هست که از صفر تا صد انگلیسی را با شما کار میکنیم و پشتیبانی ۱۲ ساعته را برای شما داریم که هرسال و رفع اشکال دارید براتون انجام بشه کلاس بعدی که براتون در نظر گرفتیم کلاس ۵۰۴ است که در واقع ۵۰۴ کلمه ضروری انگلیسی هست را به شما آموزش داده میشه این کلاس هم لازم است اینکه شما حداقل سطح متوسطی از زبان را داشته باشید چون اینجوری می تونید برای کلمات رو متوجه بشید و در آخر هم یک کلاس دیگری داریم که من کلاس رو به نام به نام کلاس گرامر که این گرامر را از صفر شروع می‌کنیم و به سمت پیشرفته میریم هر جلسه تمرینات داده میشن که حتماً چکمیشم رفع اشکال میشه و این پشتیبانی ۱۲ ساعت برای شما از این کلاس ها خیلی الان توی شرایط کرونا به درد شما می خورد و می تونید از وقتتون استفاده بکنید برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها شما باید کلمه ثبت نام را برای من بنویسید اگر می‌خواهد راجع به هزینه بدونید در واقع هر کدوم از این کلاس‌ها جلسه ۱۰ هزار تومان بیشتر نیست خیلی میتونه کمکتون بکنه که  این فرصت رو از دست ندید

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@