2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خوشگله بپوش الانم بخوای بری لباس مجلسی بخری همه توهمین مایه اند تو این وضعیت یه تومن میخوای بری پ ...

تازه عروسم هستم تازه عقد کردم شوهرم مبگه باید لباسات تو جمع خیلی قشنگ باشه و معلوم باشه تازه عروسی

2728

نه شبیه لباس عروس نیست خیلیم خوبه 

همینو بپوش

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738
تازه عروسم هستم تازه عقد کردم شوهرم مبگه باید لباسات تو جمع خیلی قشنگ باشه و معلوم باشه تازه عروسی

چون تازه عروسی طرز فکرشوهرتم اینه بروهرچندددد ساده ولی یه چیزی بخربذار همینجوری تومغزش بمونه که زن وای مراسم لباس میخره هرجورعادت بدب تاآخرش همونجوریه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

بلاخره واسه فروختن نظر میخوای یا پوشیدنش تو عروسی دوستت؟؟؟؟

بپوش عروسی دوستت خوبه

نفروش یادگاریه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
من عروسی خااهرم لباس خریده بودم عین لباس عروس منتهی قرمز قشنگ ژپون و...هم داشت انگار عروسی منه🤣🤣🤣 ...

خب چون رنگش قرمز بوده عب نداره . تو عروسی من دختر دایی شوهرم با همین مشخصات ک گفتی سفیدشو پوشیده بود همه بهش میگفتن عروس دومی

امید زندگیم دوقلوهام😍 
بلاخره واسه فروختن نظر میخوای یا پوشیدنش تو عروسی دوستت؟؟؟؟ بپوش عروسی دوستت خوبه نفروش یادگاریه&n ...

هردو عزبزم.مونده نمیدونم چیکارش کنم خیلی تو تنم قشنگه ها ولی میترسپ تو عروسی کسی بپوشم بگن مثل عروسا لباس پوشیده مسخرم کنن

خب چون رنگش قرمز بوده عب نداره . تو عروسی من دختر دایی شوهرم با همین مشخصات ک گفتی سفیدشو پوشیده بود ...

قشنگه🤣🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2706