2733
2739
عنوان

حس میکنم زشت ترینم +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 17519 بازدید | 691 پست

پوستتم خوبه فقط جوش ریز داره...

من بخدا بدتر از توعه صورتم ولی غصه نمیخورم براش

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ممنونم از کسایی که میگن خوبی 

امیدوارم خداهم بهتون انرژی مثبت بده 

خیلی دوست دارم منم پر از حس مثبت و اعتماد بنفس باشم 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 
2731
۱۹ سالمه از ۱۳ سالگی جوش زدم  عقده شده برام پوست صاف  هرکاریم کردم  این ماه عروسی ...

اصلا بهت نمیاد 19 باشی😟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
۱۹ سالمه از ۱۳ سالگی جوش زدم  عقده شده برام پوست صاف  هرکاریم کردم  این ماه عروسی ...

چ کوشولیی 

متاهلی؟؟

واقعا نازی عزیزم من اصن الکی حرفی نمیزنم رودرواسی ندارم و برا روحیه دادن نمیگم.. هیچوقت انقد خودتو دست کم نگیر مخصوصا جلو شوهرت..چون واقعا ماشالله نازی و این اثر بد رو دید شوهرتک

سلام میشه برا حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنین؟

۱۹ سالمه 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 
من دخترم تو از اون سبیلات خجالت بکش که حتی با کاربری دختر اومدی

من اول پسر بود کاربریم

اما بلاک شدم  

راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2738
چ کوشولیی  متاهلی؟؟ واقعا نازی عزیزم من اصن الکی حرفی نمیزنم رودرواسی ندارم و برا روحیه دادن ...

رو دید شوهرتم اثر بد میذاره..واقعا چهره ت جوریه که ادم دوس داره نگاش کنه..

پستم ناقص اومد ببخشید

سلام میشه برا حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنین؟
من اول پسر بود کاربریم اما بلاک شدم    

خب باز با کاربری پسر میومدی..

پسر اینجا زیاده کسی کاری به کارشون نداره 

چ کوشولیی  متاهلی؟؟ واقعا نازی عزیزم من اصن الکی حرفی نمیزنم رودرواسی ندارم و برا روحیه دادن ...

نامزدم گلی .

۱۹ سالمه شوهرمم ۲۸ 

مرسی خداکنه از دید همه و شوهرمم خوب باشم 

خیلی ازت ممنونم 💕

کجا خوشگلم پوستو ببین در افتضاح ترین حالته دماغمم خوشم نمیاد چشامم کوچیکه . اینهمه ادم خوشگل خدا افر ...

این همه آدمو خدا نیافریده، نود درصدشون عمل و آرایشه چیزی که می‌بینی

امضا ندارم اثر انگشت زدم

خودم وقتی میرم جلو اینه عصبی میشم 😔ممنون بچه ها از انرژی هاتون 

2706