2737
2739

بچه ها شب مهمون دارم من هر وقت رفتم  تو همین حد مرغ و سوپ درست کرده.. حالا نمیخوام مرغ درست کنم به دلایل شخصی.. بنظرتون قرمه با سوپ مرغ چجوری میشه میشه اصلا؟ 

نام کاربریمو جدی نگیرید😊 موقع ناراحتی اینو گذاشتم... اخه چرا نمیشه عوضش کرد لطف کنید این امکان و بزارید واسه نی نی سایت

هرچیزی میشه

میتونی جای سوپ دو مدل سالاو بزاری

سالاد سیب زمینی خرجش کمه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
2731
هرچیزی میشه میتونی جای سوپ دو مدل سالاو بزاری سالاد سیب زمینی خرجش کمه

مرسی سالاد سیب زمینی چجوریه 

نام کاربریمو جدی نگیرید😊 موقع ناراحتی اینو گذاشتم... اخه چرا نمیشه عوضش کرد لطف کنید این امکان و بزارید واسه نی نی سایت
مرسی سالاد سیب زمینی چجوریه 

سیب زمینی و هویج بپز نگینی خرد کن..خیار شور و پیاز چه نگینی کن،،  شوید و نمک و ابمیلو، و ماست فراوون یکن هم سس

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

لعنت به شیطون

حالا هرکی هرچی گفت تو باید قهر کنی؟

بمون و راحت فعالیت کن

2738
سیب زمینی و هویج بپز نگینی خرد کن..خیار شور و پیاز چه نگینی کن،،  شوید و نمک و ابمیلو، و ماست ف ...

مرسی عزیزم 

بنظرم چیزی رو که میخای برای اولین بار درست کنی . درست نکن یه وقت بد مزه نشه .

هر چی که دوست داری و بلدی و میدونی خوشمزه میشه درست کن ژله هم درست کن . ظرف میوتم قشنگ بچین تو نت سرچ کن 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

یه ظرف سالاد گوجه خیارو هویج وکلم اینام درست کن تونت چیدمانشو بگیر . یه سفره رنگی میشه خیلی

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

آره خوبه من خودم هرجا میرم مهمونی دلم میخواد غذاشون مرغ نباشه خیلی مرغ دوست ندارم قرمه سبزی عالیه سوپ جو هم خوبه میتونی یه مدل سالاد هم درست کنی سالاد سزار یا سالاد اندونزی یا سالاد ماکارونی هم خوبه 

آره خوبه من خودم هرجا میرم مهمونی دلم میخواد غذاشون مرغ نباشه خیلی مرغ دوست ندارم قرمه سبزی عالیه سو ...

مرسی عزیزم.. 

2706