2733
2739
عنوان

فکر نمیکردم هچین خاستگاری برام بیاد آیم خر شانس

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه با اون پسره دوستیو اونم عاشقته ،، اینکارو باهاش نکن آهش میگیره ..ولی اگه هیچ رابطه ای نداشتینو ، فقط یه دوست داشتن بینتونه پس با منطقت ازدواج کن و اونی که بهتررو انتخاب کن

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

عزیزم منظورش این بود اینجا محیط،جالب نیست همش طلاق و مادرشوهر و جاری واینحرفاست من خودم معتادشدم به اینجا ولی قبول دارم جالب نیست

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2731
2740

وقتي دودل ميشي 

عشق نيست .....وابستگي و ي حس ك از بچگي بوده 

اون پولدار هم مشخص نيست شوهر خوبي باشع 

بيشتر فك كن 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

ببین بچسب به اونی که دوسش داری

پول به درد نمیخوره 

این خواستگارتم بفرس برا من 😂

😂😂🤦🏻‍♀️

عزیزم با عقلت تصمیم بگیر 

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
2706