2733
2739
عنوان

اونایی که دوقلو باردارن کمک کنن؟

128 بازدید | 7 پست

سلام هفته ی پنجم شیشم بارداریم ولی شکمم خیلی بزرگ شده ؟سینه هامم از روز تخمک گذاری تا الآن بیش از حد حساس شده؟تونت خوندم نوشته بود نشونه های بارداری دوقلوعه درسته؟

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

عزیرم همش اقتضای سنته حیف ک مادروپدرت هواتو ندارن خیلی ناراحت شدم منم بچگی ب شدت سختیو گذروندم  بزرگ میشه و به جملات الانت نگاه میکنی و پشیمون میشی از این همه افکار تلخ و تاریک 

مواظب خودت باش گل دختر تو خیلی نازک و کوچولویی هوای خودتو داشته باش دو سه سال دیگه همه چی درست میشه من بهت قول میدم

اخییییییی عزیزم .اومدم فقط بگم خوشبحالتون همه نی نی دارا و دوقلو دارا برا منم‌ دعا کنید خواهشا خدا نی نیاتونو براتون حفظ کنه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2738