2733
2739
عنوان

چرا همسرم پول نمیده

1489 بازدید | 103 پست

یه ساله ازدواج کردم. جز خوردوخوراک همسرم پولی بهم نمیده.یعنی نداره  که بده.از لباس و کیف و کفش و تفریح همه رو خودم میدم.حتی تو این یه سال اول عروسی پول نداشتیم بریم  مسافرت.پول مسافرتو من دادم چون ازتو خونه  نشستن خستع شده بودم.ماهی صد صدوپنجاه میده که اونم واسه یه پیتزاس.مجرد بودم هم خودم خرج میکردم الانم  خودم.پس چه فرقی کرده. خسته شدم از نداریاش.

می دانم که روزهای خوبی در راه است

شاغلی؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نداریش رو به روش نزن، باز خوبه با این نداریش 150 هرماه بهت میده خیلیا هستن بااینکه دارن همینو هم نمیدن. انشاالله وضع مالیتون خوب بشه حتما بهت بیشتر پول میده اونموقع بهش بگو هرچی خواستی برات تهیه کنه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

خب عادتش دادی اونم بددد اگه شاغلی اینجور براش جا میوفته البته که میگی نداره حتمن همون صدوپنجاه همه داراییه اون ماهشه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706