2737
2734
عنوان

شکایت ازپدرومادر

333 بازدید | 15 پست

پدرومادرم خیلی اذیتمون میکنند۔ زندانی هستیم۔ سرکارهم نمیزارن برم۔ کسی میدونه اینترنتی میتونم شکایت کنم ۔ که بتونم ازشون جدابشم۔ تروخدا اگه راهی میدونید بگید۔ دارم روانی میشم۔ 

فقط اینترنتی میتونم ۔ اجازه بیرون رفتن ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا فکر کنم باید زنگ بزنی ۱۲۳ ولی فکر نکنم اوضاع بهتر شه . فوقش ی تعهد میگیرن میفرستنت دوباره پیششون اوضاعت بدتر میشه 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
فوق لیسانس دارم۔ نمیزارن سرکار برم۔خرجی هم بجز خوراک هیچی نمیدن

من اطلاعی ندارم زیاد ولی آژانس اجتماعی هست ک کمک میکنه اگر ثابت بشه بد سرپرستن ممکن کاری بشه کرد درعیر اینصورت ن 

شوهرکن

سنتم کاملا قانونیه بگرد تو نت دنبال یه قانونی ک بتونی جداشی

مجردم تیکرم برای کنکور     ❤تیکر دوستدارم❤
2738

برو اینجا قسمت نظراتش بخون شاید کمکمت بشhttps://www.google.com/amp/s/sppm.ir/%D8%AC%D8%AF%D8%A7-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87/amp/

مجردم تیکرم برای کنکور     ❤تیکر دوستدارم❤

اگر اینستا داری پبج ترنج رو پیدا کن ازشون کمک بخواه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706