2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی که ادم باشه

همش حرفه با یکی دوبار نمیتونی تشخیص بدی که ادمه یانه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

خوشگلی یا اخلاق؟!قصد توهین ندارم اما هنوز به نظرم به بلوغ ازدواج و زندگی مشترک نرسیدید که فکر میکنید خوشگلی مهمه چون خودتون خوشبتیپ هستید و همچنین پول خیلیییی مهمه 

اگر میخواید بگردید دنبال یه دختر اینجوری هیچوقت گیرتون نمیاد هست اما با گشتن پیدا نمیشه دختری که سالم باشه زیاده اما خب پرسیدید که همچین دختری شمارو میخواد یا نه؟خودخواهانه تصمیم نگیرید متاسفانه یه قانون الکی که زیاد شده تو ایران همینه که همه میگن پسر خوب وجود نداره دختر خوب هم وجود نداره ما گشتیم پیدا نکردید چیزی با گشتن پیدا نمیشه چون کالا نیستن چه دختر چه پسر.موفق باشید

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
2738
خوشگلی یا اخلاق؟!قصد توهین ندارم اما هنوز به نظرم به بلوغ ازدواج و زندگی مشترک نرسیدید که فکر میکنید ...

👏👏👏👏👍

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

درسته که خوشتیپی و تحصیلات مهمه ولی لازمه ی یه زندگی خوب داشتن درآمد کافی برای گذران زندگیه. اتفاقا الان دخترا توقعشون رو آوردن پایین و دیگه دنبال خونه و ماشین آنچنانی نیستن. فقط کافیه یه شغل آبرومندانه و درآمد کافی داشته باشین. از طرفی پیشنهاد میکنم لقمه اندازه دهنتون بردارین. چون دختر سالم و خوشگل و همه چی تموم قطعا توقعاتش هم بالاتره و به کسی بله میگه که بتونه توقعات رو برآورده کنه

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 

منخودم خوشگلم قدبلندم باهوشم پولدارم اصیلم اما چون بنظر خودم ب بلوغ فکری نرسیدم هنوز نمیتونم خشمم رو مدیریت کنم یا یسری ریزه کاریای اخلاقی مثلا لوس بودن حنی قبول نمیکنم کسی بیاد خواستگاری میدونی چرا چون بنطرم اخلاققق خیلی مهمه و البته دلیلم اینه ک مستقل هم نشدم