2733
2734
خیلی کمه . چجوری زندگیتون رو میگذرونید    

ما قناعت پیشه میکنیم 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم کارگر هست نمیدونم والا گاهی ۳ تومن گاهی هیچی گاهی اگه کار خوب گیرش بیاد ۵ تومن...ان شالله خدا ...

اگه شما قانعی اسم من چیه پس😂

خدا بیشتر کنه... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
ی تاپیکی بود همه شوهرا شرکت نفتی و پزشک و نظامی بودن تازه یکیم گف شغل شوهرم خیلیییییی از جراح ...

اره اینو منم بودم . آخرش هم نگفت  

حالا ی تاپیک گرونی و بدبختی بزنی همینا میان اونور مینالن از گشنگی

کاربر قدیمی هستم.   
برای ماهم... وهمه مستاجرا

الهی همه مستاجرا خونه دار بشن

خیلی سخته تو این موقعیت با این حقوقهای پایین و اجاره های بالا

ما خونه خریدیم ولی ماهی یک و پانصد قسط میدیم خیلی سخت شده خدا به داد اونایی که خونه ندارن باید پیش جور کنن برسه 

دلم کبابه واقعا

2738

ولی خدایی حالا ب راستو دروغش کار ندارم ک میگید درامدها همه نجومی .اخه واقها ۵تومن یا ۱۰تومن بااین قیمتا درماه واقعا حقوق زیادی نیس چرا واقعا اسمشو میزارید درامد نجومی 🤔

اگه شما قانعی اسم من چیه پس😂 خدا بیشتر کنه... 

فدات عزیزم ممنون ...درامد شما کمتره؟من شوهرم کارگره شده دوماهی هم بیکار باشه و زندگی سخت بگذره برای همین میگم قانعم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706