2733
2739
عنوان

توروخداكمك كنيد😢😢😢😢

220 بازدید | 23 پست

ني ني من سه ماهشه ازهمون اول رفلاكس معده داشت وسخت اروغ ميزد همش بالامياورد دكتربراش پدي لاكت ورانيتيديت تجويزكرد والان ميگن رانيتيدين پخشش ممنوع شده شماچي ميدين كه ني ني هاتون رفلاكسشون تاحدودي كنترل ميشه دخترمن يهوبالامياره گيرميكنه توگلوش نفسش ميره 😭😭😭😭😭😭

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوشبه نخوابیدم خواهر. دکتر ب نی نی من قطره بی بی کر و پودر ریفلازول داده میدم اروم میشه

واي خيلي سخته همش ميگم نكنه توخواب پره توگلوش 😨ني ني شماچندماهشه 

اگه شیر خودت میخوره تغذیه تو کنترل کن حتماحتما حبوبات و سبزی و چیزهای نفاخ نخور.

بعد از شیر خوردنش فوری درازش نکن یه ده دقیقه یه ربع بگیرش بغلت سرپا بگردونش.

جای خوابش هم بذار شیب دار باشه بالاتنه اش بالاتر از پاهاش باشه.

و اینکه یه جا زیاد سیرش نکن 

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
واس کولیکش ی قطره ب اسم کولیف هس عالیه 

پدي لاكت ميدم بهش بازخداروشكركوليكش خوبه نسبت به رفلاكسش يهوشيرميپره توگلوش موقع خوردن من ميميرم وزنده ميشم بخدا اه  ني ني شمانميمونه توگلوش شير

2738

وای مثل دختر من... 

اینم اینجوری بود یهد بالا میاورد ولی دکتر گفت چون زیاد شیر میخوره اینجوری میشه و به مرور بهتر میشه به منم فقط پدی لاکت داد،یه مدت استفاده کردم و قطع کردم،خداروشکر بالا اوردنش کمتر شده،شاید بعضی خوراکیایی میخوری بهت نمیفته و رو شیرت اثر میذاره باید دقت کنی،من هر موقع شیر برنج بخورم دوباره بالا اوردنش شروع میشه.... 

خوراکیای سنگین نخور چون هم خودت هم بچه اذیت میشین غذاهای نفاخ هم نخور.... 

من دخترم نزدیک 10 ماهشه هنوز جرات نکردم گوشت کوبیده و آش و شله و حلیم بخورم.... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

دختر منم یهو تو خواب بالا میاورد باز خداروشکر خوابم سبک بود زود میفهمیدم... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
ماست دوغ لبنیات گاوی ممنوع .خربزه هندوانه گوجه ممنوع گوشت گاو ممنوع .حلوا ارده و حلوا شکری ممنوع .تو ...

خواهردكتريه ليست داده كه طبق اون مادرفقط ميتونه كوفت بخوره اره بستني دوغ ماست شير خامه كاكائو واينايي كه گفتي نميخورم 😐

پدي لاكت ميدم بهش بازخداروشكركوليكش خوبه نسبت به رفلاكسش يهوشيرميپره توگلوش موقع خوردن من ميميرم وزن ...

ی قطره هست ب اسم روتفلور سی تومنه عالیه واس نفخ و کولیک کوچلوه روغنیه حتما باید تو یخچال باشه

واي خيلي سخته همش ميگم نكنه توخواب پره توگلوش 😨ني ني شماچندماهشه 

شیمیایی نده از الان معده اش رو با دارو عادت نده.باید دوره اش بگذره دختر منم همینطوره پدی لاکت هم میدم ولی روی رفلاکسش تاثیری نداره ولی غذای مادر خیلی مؤثره حتما شیرتو سبک کن چهارزیره زیاد بخور موقع شیردادن هم سعی کن خوابیدهبهش ندی سرشو زاویه دار بگیر بغلت

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2706