2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تخته های مخصوص هم هست 

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
2738

مقوای اشتنباخ بزن 

با چسب اهو مخصوص ماکت سازی هستا یا چسب رازی

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

من 1 تیکه درست نکردم چه برسه هزار تیکه😒😏

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
من نچسبوندم خرابش کردم دوباره بازی کنم😍

شوهرمن یه پازل ۲۵۰۰ تکه چید🥰

پدرم دراومد تا کامل شه😐😐🙄🙄

چون همش روی میز بود و پسرم اون موقع چهاردست وپا راه افتاده بود 

همش میخاس بره سراغش😅😅😅😫😫😫😫

اره من درست کردم.زیرش مقوا بزن.با چسب رازی چسبوندم محکم شد

عزیزم ضخامت مقوا را چقدر برداشتی؟ چند میل بود حدود؟ میشه عکسشو بفرستی اگه قاب گرفتی و چقدر مقوا از اندازه پازل بزرگتر باشه؟ 

2706