2737
2734
عزیزم به خاطر کرونا نمیشه زندگی و تعطیل کرد که  بعدشم با رعایت نکات بهداشتی مشکلی پیش نمیاد

اگر میخواین عروسی بگیرید اصلا اینکار رو نکنید وضع خراب هست بدتر هم میشه من خودم پرستار هستم اگر بخواین عروسی بگیرید تجمع میشه لطفا یکم دیگه صبر کنید

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
هنوز باز نشدن. ی سوال اگر بازشه و عروسی بگیریم مهمونا با رضایت میان؟خودمم عروسیم قرار بود تابستوت ب ...

من عقد داداشم بود ،اول میگفتن میخان جشن بگیرن اصلا دلم نبود برم،انگار چندشم میشد،همش ادم فک میکنه همه جا کرونا مالیه😁😁😁

ولی خداروشکر عروس از خر شیطون اومد پایین،جشنو تعطیل کرد

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به خاطر کرونا نمیشه زندگی و تعطیل کرد که  بعدشم با رعایت نکات بهداشتی مشکلی پیش نمیاد

عزیزم درست میگی، ولی من خودم یه چیزایی برام سواله، یکی اینکه خب تو تالار مهمونا فاصله زیادی ندارن سر میز و ظرفیت هم محدوده نمیشه فاصله گذاری کرد. از طرفی تو پیست رقصم همینه همه نزدیک همن چجوری میشه فاصله رعایت کرد، یا مثلا برای دادن کادو و شاباش، از همه مهمتر پرسنل تالار که با مردم در ارتباطن از کجا معلوم ناقل نباشن😢  برای همین ابهاما اگر عروسی دعوت شم ترجیح میدم نرم😔

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 

خواهر منم یه لنگه پا رو هواست

خودش و شوهرش اصلا راضی نیستن عروسی بگیرن میگن یه نفر عطسه کنه ما تا اخر عمر عذاب وجدان داریم

ولی خانواده شوهرش بشددددت اصرار دارن مرداد عروسی بگیرن

منم مرداد ،ماه اخر بارداریمه مامانم اصلا راضی نیست 

آذر ماهم که کرونا خیلی شدید میشه 

شرایط سختیه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
اگر میخواین عروسی بگیرید اصلا اینکار رو نکنید وضع خراب هست بدتر هم میشه من خودم پرستار هستم اگر بخوا ...

تا ببینیم چی پیش میاد 

این لعنتی از کجا پیداش شد دیگه 

بخدا که خسته شدیم دوسال و نیمه عقدیم تا میخواییم یه مراسم بگیریم یه چیزی میشه یا سیل میشه زلزله میاد کسی فوت میکنه

تا ببینیم چی پیش میاد  این لعنتی از کجا پیداش شد دیگه  بخدا که خسته شدیم دوسال و نیمه عق ...

میفهمم چه قدررررر سخته اما صبر کنید حداقل برای خودتون خدایی نکرده با مریضی زندگیتونو شروع نکنید

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
خواهر منم یه لنگه پا رو هواست خودش و شوهرش اصلا راضی نیستن عروسی بگیرن میگن یه نفر عطسه کنه ما تا ا ...

واقعا برای ماهایی که میخواستیم عروسی بگیریم خیلی شرایط بدیه 

ماهم تصمیم گرفتیم اگه تالارها باز شدن مهمون هامون و خیلی کم کنیم در حد عمه و خاله 

از۶۰۰نفر مهمون فقط ۲۰۰نفر دعوت میکنیم که فقط جمع شه بریم 

تا ببینیم چی پیش میاد  این لعنتی از کجا پیداش شد دیگه  بخدا که خسته شدیم دوسال و نیمه عق ...

کامل درکت میکنم، منم مثل شما حدود 5سال نامزد بودم، هربار میومدیم یه برنامه ای بداریم یا یکی میمرد یا یکی مریض میشد یا شرایط اقتصادی بدتر میشد و... خلاصه قشنگ میفهممت. میتونی الان بری سر زندگیت بعد کرونا یه جشن عروسی بگیری اگر دلت عروسی بزرگ میخواد.

2738
واقعا برای ماهایی که میخواستیم عروسی بگیریم خیلی شرایط بدیه  ماهم تصمیم گرفتیم اگه تالار ...

انشالله که هر چی صلاحه پیش بیاد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
عزیزم درست میگی، ولی من خودم یه چیزایی برام سواله، یکی اینکه خب تو تالار مهمونا فاصله زیادی ندارن سر ...

بله بهتون به عنوان مهمان حق میدم که نگران باشید 

ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم شرط بازگشایی تالارها اینه که کارکنان هرروز چک بشن و از ماسک و دستکش استفاده کنن

نصف ظرفیت سالن باید مهمان قبول کنن 

اتاق استریل داشته باشن

دیس پرس سرو کنن

بعد تو این موقعیت اگر مراسمی برگزار بشه جدا نباید کسی شلباش بده و ماهم نمیگیریم 

کامل درکت میکنم، منم مثل شما حدود 5سال نامزد بودم، هربار میومدیم یه برنامه ای بداریم یا یکی میمرد یا ...

اینکه ادم عروسیش بیفته عقب سخت نیست 

اینکه ادم رو هواس خیلی بده

من عقد داداشم بود ،اول میگفتن میخان جشن بگیرن اصلا دلم نبود برم،انگار چندشم میشد،همش ادم فک میکنه هم ...

اونا تازه اول راهن 

ما که از عقدمون کلی گذشته غصه داریم اگر منم جشن عقدم بود نمیگرفتم

بله بهتون به عنوان مهمان حق میدم که نگران باشید  ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم شرط بازگشایی ...

اگر اینطور باشه باز کمی بهتره، ولی خب همچنان موقع رقص ملت تو هم میلولن که دیگه اون بسته به انتخاب خود ادمه...

2706