2737
2734
اوه اوه😐 من تو خبر چیز دیگه خونده بودم تو سایت هم ک قیمت نزده بود من دعا میکنم اسمم درنیاد😅

وای چرا😂منم میخوام پول قرض کنم و وام بگیرم هرجور هست بگیرم یه پراید پکیده داشتم مدل ۸۳فروختمش یکمم پول از اون مونده برام و ده تومن هم طلا مال دخترمه بفروشم😔😑😑😑

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کافینت رفتم گفت منتظر بمون اگه پیامک نیومد شنبه بیا میترسم دیگ نتونم ثبت نام کنم

تا ۱۴ خرداد وقت هست عزیزم نگران نشو

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
وای چرا😂منم میخوام پول قرض کنم و وام بگیرم هرجور هست بگیرم یه پراید پکیده داشتم مدل ۸۳فروختمش یکمم ...

معلوم نیست سیاستشون والا 

دلسوز مردم ک نیستن قوانینشونم ک هیچ رو حرف خودشونم وا نمیستن

بیخیال

انشاالله خیرتون توش باشه 

معلوم نیست سیاستشون والا  دلسوز مردم ک نیستن قوانینشونم ک هیچ رو حرف خودشونم وا نمیستن بیخیال ...

قربونت عزیزم 😘😘

2738
به نظرتون رانا یا پارس.؟

رانا خوشگل تره ولی میگن پارس بهتره قیمتاش تو یه محدودس پارس انگار ۷۷ تومنه رانا ۷۵

خاک تو سرشون همه رو از کارو زندگی انداختن از صبح تا حالا اومدیم تعویض پلاک بخاطر این ماشینای ثبت نام ...

ماهم میخواستیم ولی میگن باید ماشین ب نام تون نباشه 

درسته؟

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
فقط خدا کنه اونی که سواری نداره و حقش هست وبرای مصرف میخواد به اسمش در بياد

قربون دهنت الهییییییییییییی آمین🙏

پارس ۷۹ هشتاد دیگه

دیشب خوندم ۷۷ عزیزم دوس داشتم بگیرم ولی مطمئنم بودجه ام نمیرسه اگه ۸۰ باشه که دیگه هیچی

2706