2733
2739
عنوان

خانما خواهشا یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این قضیه یه جاییش بو میده🤨🤨🤨🤔🤔🤔🤔🤪🤪🤪🤪

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2728
اره 

اگه مثلا شوهرتون شامپو بچه یا هرچی مخصوص بچه استفاده نمیکنه شاید به همین از حمام میاد بچه میفهمه ماله اون رو استفاده کردید ناراحت میشه یعنی احساس تعلق داره

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
وقتی که بازم لباس پوشیده میای بیرون اینجوری میکنه پس یه مشکل بزرگی هست به نظرم هر وقت تو حمومی بسم ا ...

نه بابا،بنده خدا رو نترسون،بچه است دیگه،یه مشکلی هست ولی نه چیزی که شما می گی،باید خودش متمرکز بشه ببینه چیه،

نگو الان از ترس خودمو میکشم😱😱

خودشو نکش اولین باره همچین چیزی میشنوم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2738
اگه مثلا شوهرتون شامپو بچه یا هرچی مخصوص بچه استفاده نمیکنه شاید به همین از حمام میاد بچه میفهمه مال ...

نه پیش همه میره اگه ا ز حموم برگردن به جز من احساس میکنم یه چیز خیلی بزرگ و خاصی هست 😖😫

نه بابا،بنده خدا رو نترسون،بچه است دیگه،یه مشکلی هست ولی نه چیزی که شما می گی،باید خودش متمرکز بشه ب ...

خوب از الان اینجوری نیست بچگی هاش یه بار با گریه خیلی بلند از خواب پا شد منم خیلی خیلی جیغ زدم احساس کردم یکی میخواست ببرتش  بعدش خودم در حدی ترسیدم که خونریزی داشتم کل اهل خونه مامانم اینا جمع شدن 

بعدش بردمش پیش یکی گفتن این بچه جن هارو میبینه

نه بابا،بنده خدا رو نترسون،بچه است دیگه،یه مشکلی هست ولی نه چیزی که شما می گی،باید خودش متمرکز بشه ب ...

نه بابا ترس چیه عزیزم من خودم مدتی حالم خوب نبود یه آقای مومن تو شهرستان بود برام سرکتاب برداشت گفته یکم روح و روانت رو اذیت کردن دعا کرد حالم بهتر شد،کلا از قدیم الایام هم گفتن میخواین حموم برین بسم الله کنین اینا که چیزی نیست،واسه بچشم خوبه..خرافاتی اصلاااااااا نیستم ولی هستن یه چیزایی چون برام اتفاق افتاد

نه پیش همه میره اگه ا ز حموم برگردن به جز من احساس میکنم یه چیز خیلی بزرگ و خاصی هست 😖😫

خب شاید همه از شامپو بچه استفاده نمی کنند 

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
نه بابا ترس چیه عزیزم من خودم مدتی حالم خوب نبود یه آقای مومن تو شهرستان بود برام سرکتاب برداشت گفته ...

میفهمم عزیزم 

من  دایی ام طلبه است خیلی آدم مومنیه مگه تو روایت هستش که بچه ها جن هارو میبینن مخصوصا موقع عصر و جای درختا

2706