2733
2739
عنوان

شپش😱👹👹👹😈

320 بازدید | 9 پست

خواهرم  ۳ روزه میره مدرسه و امروز مامانم تو سرش شپش دیده ؟؟لطفا اگه راه حلی واسه ریشه کن کردنش دارین بگین 

واسه شادی روح مادربزرگم‌میشه یه صلوات بفرستی 😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرکه سفید .توی شامپوش بریزید بعداز حمام هم اسپری کنید رو موهاش

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2731

سس سفیدبماله سرش.یااسپند رودم کنین ابشو بزنین سرش

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

فقط و فقط مايونز 

كل موهاش رو سس مايونز بزنيد بزاريد بمونه چن ساعت حداقل يك ساعت خوبه 

بعد يك ساعت بشوره و با شانه مخصوص شپش توي حمام صافش كنه 

و سركه سيب هم عاليه 

از حمامم اومد بيرون با سشواز خشك كنه موهاشو 

و شبم براش اسپند بجوشون رب ساعت 

به مدت ٤٥دقيقه بزار سرش 

عاليه 

منم قبلا مربی مهدکودک بودم گرفتم

ببین بهترین راه کوتاهی موهاست و بعدش با شامپو مخصوصش سر رو بشوری ولی مو‌ باید کوتاه بشه که با شامپو از سرش بره بیرون

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
2738

اول محلول دایلیس یا شامپو  بعد شستشو تمام ملافه ها و لوازم شخصی با آب داغ بعد کشیدن هرروز اتو مو و یکی براش نگاه کنه و رشکا رو از سرش بکشه بیرون .خودتون هم یا دایلیس یا شامپو بزنید ..بعد تکرار دایلیس یا شامپو .سپس تمام.

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
تو همین سه روز شپش گرفت !!! ولی فک کنم قبلا داشته باشه 

ن بابا موهاش کوتاه کوتاهه و مامانمم هرروز شونه میکشید موهاشو 

واسه شادی روح مادربزرگم‌میشه یه صلوات بفرستی 😍🙏