2737
2739
عنوان

تپلا پاشین ورزش کنیم👯🏃🏃🏃

519 بازدید | 102 پست

البته خودمم حال ندارم😁😑

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
😐😐😐😐😐

چیه😑

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تپل نیستم بس میخوابم  

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2731
تپل نیستم بس میخوابم    

خوش بحالت جای منم بخواب😴😴😴😴😴

2738

اخ افرین 

من بیدارشدم باز ولو شدم بخوابم 

یعنی پاشم؟؟؟🤔

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
من لاغرم ولی لعنتی شکم دراوردمـ ی نیم ساعتی با شبکه ورزشی ماهواره ورزش کردم 

خیلی خوبه من دلم میخواد برم باشگاه تو خونه اصلا حسش نمیاد

واسه شکم غیر دراز نشست(نمیتونم برم اخه)پیشنهاد دیگ دارین؟

شکم دوچرخه بزن

2706