2737
2739
عنوان

اشک چشمم پاک نمیشه خیلی پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 59 پست
من همینطوزیم چیکار کنم سر زایمانمم خیلی گریه کردم 

به نظرم یکم افسرده ای  به بدن خودتم فک من میدونی الان هیچ منبع ذخیره ای نداری تمام املاح بدنت استفاده شده   بچه ات دیگه به غذا افتاده بعدا میخاستی بیشتر بش بدی ضررش بیشتر از نفعش بود کاربدی نکردی که ناراحت باشی براش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن وقتشه مگه که حرف نمیزنه

ی ه سال و نیمشه بهش بگی اینو بیار میارا کلا حرفاتو میفهمه البته دور.  بریا میگن تو خیلی وسواسی وگرنه بچه تا دوسال و نین وقت داره 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731
شیر گاو رو شروع کردم ماشالا وزنش هم خوبه غذا هم مرتب میخوره هم از نظر قدی هم وزنی کلا از بچه های دور ...

چه خوب یعنی از اول شیر گاو هم کمکی دادی درکنار شیرت؟شنیدم از یکسال به بالا باید داد اونم رقیق شده با آب جوشیده چون قند وچربیش بالاست بچه مریض میشه

چه خوب یعنی از اول شیر گاو هم کمکی دادی درکنار شیرت؟شنیدم از یکسال به بالا باید داد اونم رقیق شده با ...

بله حساسیت میده و ازالانم مشخص نمیشه بچه توسن بالاتر انواع بیماری های گوارشی میگیری

2738
شیر‌گاو از نه ماهگی؟

اره با دکترن مشورت کردم باورش نمیشد شیر خشک با حالش نمیفته منم جلو خودش به بچه شیر دادم بچه استفراغ کرد بهترین شیر خشکم میخورد استفراغ میکرد دکتر گف برو شیر بز بده منم گفتم بز از کجا گیر بیارم دیگ گفت شیر گاو بدا ک خدارو شکر هم بابام اینا دانداری داشتن هم پدرشوهدم اینا روزی بچه رو خدا رسوند

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بله حساسیت میده و ازالانم مشخص نمیشه بچه توسن بالاتر انواع بیماری های گوارشی میگیری

بله ولی دقیقا خاهر شوهرمم اینکارو کرد بچه هاش بزرگن ولی خیچکدومو هنوز به خاطر بیماری گوارشی و ح ساسیت دکتر کبرده 

چه خوب یعنی از اول شیر گاو هم کمکی دادی درکنار شیرت؟شنیدم از یکسال به بالا باید داد اونم رقیق شده با ...

من میدادم به جوش میاوردم چربی روشو میگرفتم با یه مقدار اب جوش قاطی میکردم ک سنگین نباشا بهش میدادم

آره بابا حساسی حالا توقع داری برات شعر بخونه وقت داره ولی باش تمرین کن

خوا کنه ایشالا بچه شما حرف میزنه؟

بله ولی دقیقا خاهر شوهرمم اینکارو کرد بچه هاش بزرگن ولی خیچکدومو هنوز به خاطر بیماری گوارشی و ح ساسی ...

معلوم میشه من الان پدرم تو ۴۰سالگی به خاطر اون شیری که تو بچگی خورده دچار مشکل شده به خودمم دادن الان به شدت و فوق العاده معده حساسی دارم و این تو بیست سالگی مشخص شد از تغذیه دوران کودکیم بوده

2706