2703
2553
عنوان

اشک چشمم پاک نمیشه خیلی پشیمونم

758 بازدید | 59 پست

خیلی خیلی پشیمونم بچه مو از شیر گرفتم مدام دارم گریه میکنم هنوز یه ماه وقت داشت عذاب وجدان دارم خدایا شیرمم خشکوندم هی رگ میکرد رزق بچه م بود 😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ببین من چه دلی دارم بچم از نه ماهگی از شیر گرفتم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2720
2714
چرا 

باردار شدم دوباره حالا باز اگا بچه دومم سقط نمیشد خوب بود اونم شیش ماهگی سقط شد الان فقط حسرت میخورم  واس بچم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
تیر میشه دو ساله هی با حرفاش آتیشم میزنه😢😢😢😢

بچه منم یسالو نیمس همینکارو میکنه الان جفتتون شرایط روحیتون خوب نیست ولی یماه دیگه بهت قول میدم هیچکدوم یادتونم نمیاد

چی میدی بهش الان غیر از غذا

شیر گاو رو شروع کردم ماشالا وزنش هم خوبه غذا هم مرتب میخوره هم از نظر قدی هم وزنی کلا از بچه های دور و بر بهتره حتی بهداشتم میگ خ یلی خوب رشد کردا زرنگ بودنشم خوبه فقط هنوز حرف نمیزنه گلا با شیر گاو بزرگش کردم چون شیر خشک به حالش نیفتاد هر شیر خشکی میخورد اسهال استفراغ میشد  شیر گاو ک دادم بهش نه پاهاش سوخت نا حساسیت هیچی نداشت و نداره 

2706