2733
2734

من الان یساعته بیدارم مطمعنم دستم به جایی نکشیده یهو الان دیدم دستم میسوزه روی بازوم بعد نگاه کردم دیدم جای ۳ تا پنجه کشیدن هست از بالا تا پایین چرااااا؟

یعنی چی میتونه باشه 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

شاید جن بوده.....شوخی کردم امکان داره توخواب کشیده باشی خودت😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت کشیدی عزیز دلم به دلت بد راه نده نترس 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2738
اخه چرا یساعته نمیسوخت الان میسوزه

اون لحظه ای که میخارومد هیچ وقت نمی سوزه معمولا یک ساعت بعد میسوزه

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

فکر نمیکنم چیز خاصی باشه

من خودم ی شب ک تو خوابگاه خواب بودم صبح متوجه شدم دوتا دستم از مچ ب پایین انگار چاقو یا تیغ کشیدی بهشون ی قسمت هم نبود شاید هر دستم ۱۰ تا خراش داشت🤔عجیب بود واقعا برام

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒