2733
2739

شدن که میشه ولی نه خیلی پرشور ژله درست کن سالاد الویه درست کن دوسه بسته چیپس پفک و بگیر  

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
چی هست

جامبو؟ از این ماکارونی صدفی بزرگا که توشو با مواد سالاد الویه یا سالاد ماکارونی پر میکنن که به صورت سرد سرو میشه و یا با مواد گوشتی  و پنیر پیتزا. سرچ کن جامبوشلز عکساشو ببین چه خوشگله

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

تولد بچه‌هام پارسال همین قدر شد شام هم زرشک پلو با مرغ بود کیکش هم نزدیک 4 کیلو 

20 نفر بودیم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تیر تولدشه یعنی باید واسه سنی که قراره بره توش شمع خرید؟ یا فوت کردن یعنی اون سال تموم‌شد؟

اون سالی که تموم میشه دیگه،  تولد یه سالگی بچه رو که میگیرن یعنی یه سالش تموم شده😁

2706