2737
2739
عزیزم سالم باشن.منم ی دختر دارم از خدا میخام ی پسرسالم و صالح ام بدع دگ جلوگیری کنم ب صورت حدی

مرسی عزیزم امیدوارم خدا یه پسر سالم و صالح بهت هدیه بده شما هم جنستون جور بشه مثل من😊😊😊

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم امیدوارم خدا یه پسر سالم و صالح بهت هدیه بده شما هم جنستون جور بشه مثل من😊😊😊

اسم دخترم رقیه هس میخان اک خدا پسردادبهم اسمش بذارم محمد پارسا

خانواده همسرم فوق العاده پسری هستند من خودم هم پسر دوست دارم من دوتا دختر دارم جاری دیگه ام هم دو تا دختر داره جاری اول یه دختر پسر داره همیشه پز پسرش رو میده که خوبه مودبه حرف گوش کنه خرید خونه باهاشه طرفدار مامانشه حالا جاری اخر هم حامله شده دیروز گفتند پسره از دیروز نمیدونم چجوری حسم رو مخفی کنم من تاحالا همیشه. گفتم من عاشق دختر بودم خدا بهم دختر داد 

2728
عزیزم سالم باشن.منم ی دختر دارم از خدا میخام ی پسرسالم و صالح ام بدع دگ جلوگیری کنم ب صورت حدی

انشالله همینطور میشه خدا خیلی مهربونه 

راستش من به صحبتی که کردی معتقد نیستم  اینطور نیست که فکر کنبم اسم مذهبی نذر کنیم درواقع بخدا باج دادیم به این چیزها ربط نداره اگر سرنوشتتون باشه بهش میرسین

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خانواده همسرم فوق العاده پسری هستند من خودم هم پسر دوست دارم من دوتا دختر دارم جاری دیگه ام هم دو تا ...

هرچی باشه سالم باشه عزیز.پسر باشه ک دور از جون مشکل دار باشه ب دردنمیخور

2740
اسم دخترم رقیه هس میخان اک خدا پسردادبهم اسمش بذارم محمد پارسا

خدا براتون حفظ کنه دخترت رو 

ان شاء الله که خدا بهت یه پسر سالم میده❤️ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706