2733
2739
عنوان

مسئولیت زندگی مشترک

595 بازدید | 46 پست

چرا تقریبا همه مسئولیت زندگی ۹۰% رو دوش پسره (خونه ، ماشین ، کار مناسب ، تحصیلات ، پس انداز ، مهریه ، نفقه) تازه اون ۱۰% هم رو دوش پدر دختره که جهیزیه بخره و هیچ توقعی از دختر نیس خیلی خوشبحالشون میشه ها 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا نترکوندیمت برو بخواب پسر خوب🤨🤨🤨

اینجا از این حرفا بزنی مترکی😐

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2728
2738

هرکسی مسئولیتی داره حالاهمش ک مالی نیس

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

تا جايي كه من ديدم اول زندكي نود درصد اقايون نه كار مناسب دارن نه ماشين نه خونه اغلب مستاجرن مهريه رو كي داده كي گرفته نفقه هم كه خدا ميدونه كي گرفته باشه فقط ميمونه جهيزيه و سيسموني كه اقايون كامل بهش معتقدن و اگه  خانم كار كنه به اينكه زندگي مشترك كارت خانم مشترك 🙃

دير اومدي نخوا زود بريييي

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼
2706