2737
2734
عنوان

اوناییکه با پسری دوستن و قراره با هم ازدواج کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من میگم مثلا پسری از دختری خوشش میاد خب بیاد خواستگاری چرا دوستی؟ 

خب منم میگم بیاد اشناییی خانواده ها باهم اشنا شن بعدش باهم در ارتباط باشن طوری ک خانواده ها در جریان باشن من خودم اینجوریم الان حداقل زود عقد نمیکنن ک بعدا اخلاقاشون بهم نخوره جداشن 

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین
ن عزیزم کاری ب این ندارم 😂😂ولی خب وقتی تو پارک دیدم ادم باشعوریع و درستیع دیگع دلیلی نداش فکر خراب ...

آخه میدونی یبار یکی میخواست بهم شماره بده و میگفت قصدشم ازدواجه و فلان و بیسار و منم فحش کشش کردم بعد اومد خواستگاری بعد دیدیم طرف مشکل روانی داره کلا روانیه بیماره

2728
خب من میگم مثلا پسری از دختری خوشش میاد خب بیاد خواستگاری چرا دوستی؟ 

خب باید به هم حس پیدا کنن اول 

یهو که نمیشه خواستگاری😅

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2738

یه مثل هست که میگه عشقی که توی خیابون شروع بشه توی خیابون هم تموم میشه.🙂

منظور به عشقای یکی دو روزه‌ی خیابونی هست که زود هم تمام میشه اما مثال نقض هم وجود داره که توی خیابون شروع شده و هنوز هم ادامه داره و همراه با خوشبختی هست.

مهم شناخت هست و به نظر بنده شانسی در کار نیست هر کس میتونه خو یا بد بودن طرف مقابل رو شناسایی کنه و اون رابطه رو قطع یا ادامه بده.☺

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
خب منم میگم بیاد اشناییی خانواده ها باهم اشنا شن بعدش باهم در ارتباط باشن طوری ک خانواده ها در جریان ...

منم همینه نظرم ولی خب مثلا تو خیابون ندیده نشناخته جیبش پر شماره، بیاد شماره بندازه جلوم با منطق جور نیست

آخه میدونی یبار یکی میخواست بهم شماره بده و میگفت قصدشم ازدواجه و فلان و بیسار و منم فحش کشش کردم بع ...

شماره دادنو که من خودمم خوشم نمیاد

ولی دوستی که مثلا از دانشگاه باشه یا یه جایی که میدونی طرف خوب سبک سنگین کرده خوبه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
یه مثل هست که میگه عشقی که توی خیابون شروع بشه توی خیابون هم تموم میشه.🙂 منظور به عشقای یکی دو روز ...

خب مشکل اینجاس که از هر 1000 تاش یکیش واقعا قصدش بازی واینا نیست و اوناییکه اینار میکنن معمولا با خیلیا بودن

منم همینه نظرم ولی خب مثلا تو خیابون ندیده نشناخته جیبش پر شماره، بیاد شماره بندازه جلوم با منطق جور ...

منم ب خیابون اعتماد ندارم راستش .همیشه همین فکرو میکنم ک طرف به ده نفر دیگه هم شماره داده

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین
خب اول باید تورو بشناسه بعد ازت خوشش بیاد دیگ بعدم بیاد خواستگاری

دختر خودش رو بی ارزش و کم کنه و باهاش حرف بزنه که تورو خدا ازم خوشت بیاد؟ بعدش آشنایی نیست که خودتم میدونی حرفا یه چیز دیگس و دوست دارم و عاشقتم بعد وابستگی هم معلوم نیست طرف ول کنه یانه و 99 درصد ول میکنه

2706