2737
2734
عنوان

تجربه گوش کردن سمفونی چهارم مالر

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی یه اثر رو با اجراهای مختلف ؟ یا اثار مختلف رو ؟ من همش barenboim دیدم . خیلی دوستش دارم &n ...

اگر نظام بفهمه برنبویم دوست دارید! !!! 😃

میدونید که اصلیتش کدوم کشوره ?

یک اثر رو با اجراهای مختلف

بعد اثر دیگر با اجراهای مختلف و

..

چرا نظام نفهمه ؟ تا جایی که شنیدم رفته ملیت اون یکی جاهای اشغالی رو هم گرفته که بگه من طرفدار صلحم .

یه سری اجرا از سوناتهای موتزارت بود که خیلی دوستشون داشتم . خوب یکم هم قدیمی بودن . بعد میگفتم این آقاهه کیه انقدر بامزه است . بعدها رفتم عنوان رو دقیق خوندم دیدیم همون دوست عزیزه . فقط جوونیهاش انقدر تپل نبوده   

2728
چرا نظام نفهمه ؟ تا جایی که شنیدم رفته ملیت اون یکی جاهای اشغالی رو هم گرفته که بگه من طرفدار صلحم . ...

شما اطلاعات خیلی خوبی دارید با اینکه رشتتون موسیقی نیست احتمالا اما بسیار آگاه هستید در موسیقی

روی تپلی بودن دَنیِل هم تمرکز داشتید 

این خیلی خوبه 😃😃👍👍

شما اطلاعات خیلی خوبی دارید با اینکه رشتتون موسیقی نیست احتمالا اما بسیار آگاه هستید در موسیقی ر ...

شما لطف دارید. نه رشته ام موسیقی نیست . خیلی دوست دارم در این زمینه بدونم و یاد بگیرم . تازه یه سال و نیمه که علاقه مند شدم و شروع کردم به یادگیری پیانو 

ولی در زمان جوونی چون برادرم  اهل موسیقی بود و هست,همیشه جو موسیقی توی خونه مون بود . 

تپلی بودن عاقا برنبویم هم از این جهت برام جالبه که نشون میده برای یه پیانیست خوب شدن واقعا نیازی به داشتن انگشتهای بلند و باریک و کشیده نیست

2740