2733
2734
عنوان

دوستم دیگه دختر نیست!!

29840 بازدید | 94 پست

سلام بچه ها 

دوستم یه موضوعی بهم گفته نه میتونم کمکش کنم نه کاری از دستم برمیاد فقط میتونم بترکم با یه پسر دوست شده بود ۲سال پیش منم خیلی تلاش کردم بهش بگم بدرد هم نمیخورین حتی پسره ازت کوچیکتره اون موقه مسخره بازی در میورد فکر میکرد حسودی میکنم امروز پیام داد بهم دارم میمیرم امیر ولم کرده منم دیگه دختر نیستم گفتم چرت نگو بچه ای که ازت کوچیکتره این کارو کرده 😐گفت تروخدا ارومم کن بچه ها اینم بگم مامان بایاش خیلی مذهبین و خیلی خانواده سر   شناسین زنگ زدم شروع گرد گریه کردن گفت امیر بهم گفتش یکی دیگه رو میخاد من چیکار کنم دارم میمرم گفتم شکایت کن گفت مامان بابام بفهمن دختر نیستم میکشنم 

بچه ها اخه من جیکار کنم چجوری کمکش کنم خیلی ناراحتم    براش

خدالعنت کنه این پسرایی که با روح دخترا و ایندشون بازی میکنن

خـدایی کـه بـه شـدت کـافیـست💫

آیا پسر چاقو گذاشته بود رو گردنش؟🤔

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

فعلا نزاره خانواده اش بفهمن ، سعی کنه بره مشاور .....مگه جریان رومینا دختر ۱۳ ساله تالشی رو نشنیدین خدایی نکرده خونواده اش بفهمن و یه بلایی سر دختر بیچاره بیارن چی؟

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2706