2733
2734

اقا من با دوس پسرم ی شوخیی کردم ک در حد مرگ ترسید

فک کرد سرکارش گذاشتم سرد رفتار کرد منم 4 تا حرف بارش کردم و گفتم خدافظ (نگفتم کات)دیگه هم بش پیام ندادم چن روزه(تا حالا قهرمون بیشتر از 1 روز طول نکشیده بود)

خیلی لوسه من حالم از ادم لوس ب هم میخوره

و بزارید خصوصیاتش بدشو بگم

لجبازه

زود جوشه

سریع دعوا راه میندازه(ولی تا حالا حتی جرعت نکرده بگه خفه)

میزنه زیر حرفش(متنفرم از بدقولییییییییییییییییی)

کلا عصابمو ب هم میریزه

اصن از روزی ک زده زیر قولش برای ی موضوعی حس میکنم پشیمون شدم از تصمیمم ک باهاش ادامه بدم

حالا من نمیدونم کاتم یا ن

ینی باید چیکار کنم

اگه چن ماه دیگه خواستم با کسی اشنا بشم فک نمیکنه بهش خیانت کردم؟؟

اخه اصن نمیدونم در چ وضعیتیم    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کات نیستی قهری اگه بیشتر یه ماه طول بکشه دوسشم نداری بلاکش کن یعنی کات  بعدش پادشاهی کن

اخه میگم اگه بعد 3-4ماه پیام داد من با کسی بودم فک نمیکنه من بهش خیانت کردم؟    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
اخه میگم اگه بعد 3-4ماه پیام داد من با کسی بودم فک نمیکنه من بهش خیانت کردم؟      

خوب پس همین الان پی ام بده رسمی تمومش کن

یا بلاکش کن

وقتی الان بلاک کنی تا سه ماه دیگم خودش خبری نده حتما کاتین دیگه چه خیانتی

2740
 خوب پس همین الان پی ام بده رسمی تمومش کن یا بلاکش کن وقتی الان بلاک کنی تا سه ماه دیگم خود ...

اره باید بلاکش کنم

ولی خب بعضی وقتا قهرم میکردیم من بلاک میکردم