2752
2734
عنوان

پسر 4 ساله من خودشو میماله زمین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13594 بازدید | 63 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم از همین میترسم براش عادت شده باشه😭😭حالم خیلی بده

عزیزمممم چ بدواقعا نمیدونم چی بگم

من خودمم بچه بودم همینجوری بودم  منم میترسیدم کسی منو ببینه یادمه ۶ ۷ سالم بود برای مدرسه بلید ازمایش انگل میدادیم ی داروی قرمز بدمزه خوردم انگل داشتم منم ترسیده بودم از اینکه کسی بفهمه تکرار نکردم .دارومو هم خوردم اما نمیدونم ب انگل ربطی داشت یا نه

2731
پسر من دنبال جای خلوت نمیگرده همینجوری جلوی خودمون ,نشستیم اونم کنارمون دراز میکشه ور دل ما انجام می ...

دعوا کرده بودم فهمیده بود کارش زشته.بعضی بچه ها کلا شخصیتشون استرسی هست.پسر من خجالتی و تو دار و خیلی هم محتاط بود.اوایل توی جمع که خجالت میکشید مشغول اینکار میشد تا حواس خودش رو پرت کنه بعد کم کم که فهمید زشته میرفت یواشکی.

نمیدونم برای شما جواب بده ولی من شروع کردم محبتم رو چند برابر کردم.اصولی بغلش میکردم (یعنی حواسم بود زیاد بهش نچسبم). نوازش و بوس کردن چند برابر.اوایل ی جور برخورد میکرد که بدم میاد ولی کم کم که اخلاقش عوض شد فهمیدم بهش نیاز داشته

خیلی بهش توجه کردم درباره ی همه چی باهاش حرف میزدم.به حرف میگرفتمش  .یکمی از خجالتی بودنش کم شد

اشتباه من این بود که هوشیارش کردم.باید حواسش رو پرت میکردم. شما نزار بفهمه

عزیزم نگران نباش این کارشون تایه حدی طبیعیه یه لذت تازه کشف شدس واسش جذابه زیادتوجه نکن بهش منم بردارزادم همینجوری بود نه باکتک نه بازی نه هیچی درست نشد الان هفت سالش شده ترک کرده محلش نزار خوب میشه 

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
پسر شما ترک کرد؟ اخه این مدااااام اینکارو میکنه شده یه ساعت پشت سر هم,هر چیزی میگیم هر بازی هیجانی ه ...

ای جان..اره ترک کرد پسرمن..البته تو حمام باهاش ورمیره سریع شورت پاش میکنم

دعوا کرده بودم فهمیده بود کارش زشته.بعضی بچه ها کلا شخصیتشون استرسی هست.پسر من خجالتی و تو دار و خیل ...

ممنونم عزیزم,پسر منم فکر کنم استرسیه,چون من حتی دسشویی هم میرم انقد صدام میکنه تا بیام بیرون,کلا میترسه تنهاش بزارم,البته منم چند بار که کلافم کرده حرف گوش نکرده متاسفانه بهش گفتم پا میشم میرم از دستت خسته شدم میگه کجا میری گفتم میرم دیگه من بچه نق نقو و بد اخلاق نمیخوام,میدونم کارو حرفم اشتباه محض هست ولی بخدا منم کم میارم صبحها ساعت 8 بیدار میشه یه سره باهاش بازی میکنم پارک میبرم تو هوای ازاد میبرم تو خونه باهاش بازی میکنم تا شب,حتی ظهرها هم نمیخوابه نمیزاره هم من چرت بزنم,واقعا کم میاره بدنم ,دست خودم نیست

2 تا 5 سالگی، سن بیداری جنسی در کودکان است، از این سن رفتارهایی مثل میل به بوسیدن ، لمس اعضای بدن یا مالیدن و... شروع میشود. پس در ابتدا بدانید که رفتار کودکتان غیر طبیعی نیست و لذتی که کودک از جسمش میبرد شباهتی به لذت یک فرد بالغ ندارد پس از این لحاظ نگران نباشید. تمایلات جنسی در کودکان به میزان زیادی معطوف به اکتشاف تن خودشان و احساساتی که به این کشف مربوط می شود است. بدانید که این عمل کودک موقتی ست و ادامه پیدا نمیکند. کم کم کودک به مرحله ی نهفتگی وارد میشود و تا هنگام بلوغ این رفتارها تقریبا قطع میشوند.
باید قبل از هرچیز از حساسیت خودتان کم کنید چون موضوع را بدتر می کند و ممکن است حساسیت بالای شما اورا به سمت انجام بیشتر این کار سوق دهد و در نتیجه زمینه ی شدت و ادامه ی بیشتر آن فراهم شود.
به شما پیشنهاد میکنم وقتی می بینید این کار را انجام میدهد به او توجهی نکنید،و زمانی كه مشغول به اين كار می شود سعی كنيد او را به انجام فعالیتی كه خيلی علاقه دارد، دعوت كنيد تا از اين رفتار دست بكشد. سرگرم شدن به کار دیگری که مورد علاقه ی اوست باعث میشود که آن رفتار را فراموش کرده و ادامه ندهد. و
اما اگر علائمی مثل قرمزی در این ناحیه می بینید ممکن است به علت عفونت باشد که مشکل شایعی درگروه سنی کودکان است. گاهی اجسام خارجی در مجاورت یا تماس با این ناحیه، منبعی برای افزایش رشد باکتری‌ها و در نتیجه باعث عفونت میشوند و در این حالت کودک معمولا خودش را می‌خاراند یا مکرراً به این ناحیه دست می‌زند یا چیزی به آن میمالد، که احتمال ابتلا به عفونت ادراری است. پیشنهاد میکنم کاملا به بهداشت عضو تناسلی کودکتان توجه کنید و در صورت لزوم به پزشک متخصص اطفال مراجعه کنید.
شاد و موفق باشید

2706