2752
2734
عنوان

پسر 4 ساله من خودشو میماله زمین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13597 بازدید | 63 پست

پسر منم همین بود.من اشتباه کردم دعوا کردم.ی مدت ازم دور بود اطرافیانم بهش گفته بودند کار زشتی هست😢

درسته انرژی میخواهد ولی چاره ای نیست تنها راهش اینه حواسش رو پرت کنی.پسرم میدونست من حساس شدم دعوا میکنم در به در دنبال مکان بود از این ور اونور خونه پیداش میکردم که قایم شده بود مشغول بود.بیشتر به نظرم از استرس هست.پسرم استرسش خوب شد گذاشت کنار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خارش نداره تازگیا بردمش ازمایش,قشنگ از حالتش میفهمم خوشش داره میاد

خوششون میادین. خارش و این نیست.لذت جنسی رو بچه ها از سن سه سالگی میفهمند من اونقد ر درباره اش می خوندم که مغزم داغ میکر

خارش نداره تازگیا بردمش ازمایش,قشنگ از حالتش میفهمم خوشش داره میاد

توجه نکن. فقط هر موقع داره این کارو میکنه. توجه شو به چیز دیگه ای جلب کن. پسر من ۷سالشه استرس میگیره دستش میره جلوش

پسر منم همین بود.من اشتباه کردم دعوا کردم.ی مدت ازم دور بود اطرافیانم بهش گفته بودند کار زشتی هست😢 ...

پسر من دنبال جای خلوت نمیگرده همینجوری جلوی خودمون ,نشستیم اونم کنارمون دراز میکشه ور دل ما انجام میده به هیچ طریقی هم پا نمیشه,از کجا میدونستین پسرتون استرس داره و اینکه چجوری استرسش خوب شد؟ لطفا بگیدد بهم

لدفا کسی برا این موضوع بچشو برده پیش مشاور و نتیجه گرفته بهم بگه,من تهرانم,الانم تا میبری پیش مشاور ...

شما اول بچه رو ببر دگتر ببین عفونت نداره

بعدش ازمایش انگل هم‌بده. همه راه هارو میری این کارم بکن

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
خوب یه دکترببر

میخوام ببرم ولی دکتر خوب نمیشناسم,گفتم که یبار بردم دو سالگیش سر وابستگیش به من دو تومن خرج کردم فایده نداشت,کلا دکترا میگن کلاس میزاریم ککار درمانی بازی درمانی من دکتری میخوام باهام حرف بزنه ببینه مشکلم چیه

حتما ببر پيش مشاور حتمااااااااااتو بزرگه ادم فوق العاده عصبي ميشه

ديدم كه ميگم

حتما ببر بيخيالي نكن حتما ببر فقط مشاور كمكت ميكنه

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
باهاش صحبت کن.. پیگیر باش چرا اینجوری شده

سه روز پیش رفتیم خرید برگشتیم خسته شد به شکم دراز کشید خوابید یهو نمیدونم التش خورد زمین انگار فهمید لذتشو دیگه شروع کرد,اصلا الکیه الکی

طبیعیه عزیزم..تواین سن تمایل به خودارضایی دارن..منم چندوقت پیش خونده بودم هنگ کردم.پسرمنم سه سالشه ی ...

پسر شما ترک کرد؟ اخه این مدااااام اینکارو میکنه شده یه ساعت پشت سر هم,هر چیزی میگیم هر بازی هیجانی هم میکنیم ول نمیکنه بیاد پیش ما,میگه من دوست دارم مار باشم بخوابم رو زمین گفتیم ولی ما مارو دوست نداریم تو پا داری باید پاشی بدویی بشینی,ولی اصلا

سه روز پیش رفتیم خرید برگشتیم خسته شد به شکم دراز کشید خوابید یهو نمیدونم التش خورد زمین انگار فهمید ...

بنظر خیلی رو اعصابه ممکنه بزرگترهم شه ب کارش ادامه بده بنظرم ببرش دکتر 

2706