2737
2734
عنوان

عادت های غذاییتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 45 پست

همسرم باهمه غذاهاش نون میخوره🤦‍♀️

حتی باماکارونی و پیتزااا😐😶

مثلا ی برش پیتزا میزاره لای نون میخوره

میگه دست خودم نیس نون دوستدارم

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
ادم امضاتو میبینه بیشتر تحریک میشه لایک کنه🤣🤣🤣

عادت غذاییتو بگو لایکو ولش کن😂

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم باهمه غذاهاش نون میخوره🤦‍♀️ حتی باماکارونی و پیتزااا😐😶 مثلا ی برش پیتزا میزاره لای نون می ...

یا  اماحسین😂😂😂😂😂

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2731
دخترم بستنی شکلاتی با نون بربری میخوره میگه مزه شکلات صبحانه میده😐

حتما مزه شکلات صبحانه رو میده چیکارش داری دخترمو😝😝😝

عادت غذاییتو بگو لایکو ولش کن😂

والا کار خاصی نمیکنم مث ادم غذامو میخورم ولی شوهرخاهرم پیاز رو برمیداره نمک میریزه روش با نون میخوره🤣🤣🤣🤣🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2740

نون پنیر با رب دوس دارم  

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

حتما باید با غذای برنجی ماست بخورم یعنی ماست نباشه اصلا لب به غذا نمیزنم 

دوستم با فست فود آب میخوره 😵همیشه میریم بیرون غذا بخوریم آب سفارش میده جای نوشابه 

من خودم عاشق نوشابم برای همین خیلی برام عجیبه 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
والا کار خاصی نمیکنم مث ادم غذامو میخورم ولی شوهرخاهرم پیاز رو برمیداره نمک میریزه روش با نون میخوره ...

😨😨😨😨

😨😨😨😨

🤣🤣🤣🤣تعجب کردیییی

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰