2752
2734
عنوان

غذاهای عجیبی که خوردینننن😬😬😬😬🤯🤯😬🥺🥺🥺🤯🤯🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کی درست کرده 😂😂😂

خودم رفتم خونه دیدم کسی نیست ناهار هم خبری نیست .. دیدم برنج از دیروز مونده  و یکم عسل هم داریم .. دیگه قاطی کردم خوردم    ... خیلی افتضاح بود

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

همه غذاهایی که خودم درست میکنم،اصلا جزو عجایب هفت گانه ان

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
اولیت بار بود دیدم دوستم.خرما رو تو روغن زرد تفت داد بهت تخم اردک زد    

من خوردم خیلی خوسمزه میشه امتحانش کن 

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗
غذای شمالی باقالی پلو وقتی تخم مرغ رو اب شناور بود واسم عجیب بود باردار بودم کلی گلاب به روتون بالا ...

يه همسايه داشتيم ظهر رفتم خونشون اش بردم ديدم نفرى يه بشقاب پلو سفيد با نيمرو هم روش با اشتها ميخوردن جگرم اومد بالا رسيدم خونه همش بالا اوردم😣😖

2706