2733
2739
عنوان

چرا مهمونیام اینجوری میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2296 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چس کلاس میزارن...وگرنه تو این گرونی این همه زحمت میکشی...مگه خونه های خودشون چی میخورن😐😐

من خودم مهمونی جایی برم قشنگ ۴تا لیوان چایی رو میخورم حتی اگه کم بیارن میگم برام‌بیارید

باهاش شکلات شیرینی هم میخورم ولی اهل میوه نیستم

تخمه بیارنم متاسفانه عادتمه تا تهشو در نیارم نمیتونم یه کلمه هم با مخاطبم حرف بزنم😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
ولشون کن بابا حیف خودم مهمونت نیستم  ادرس بده قول می دم به جای همه جبران کنم برات

دقیقاااا😬😂😂😂✋

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

مشگل از شماست عزیزم

منم کلا بخور نیستم فامیلای شوهرم در عوض مثل شما فکر میکنن اگر نخوری بی احترامی اوایل فکر میکردن من بدم از غذاهاشون میاد بعدا فهمیدن نه همه توانایی اون همه خوردن رو ندارن با دوقاشقم بعضیا سیر میشن😁

2738
نه به خدا. یکیشون بود خانومش هیچی نخورد. اصلن هنگ کردم. والا نمیدونم اونا مگه توی خونه هاشون چی میخو ...

اسی نگران نباش و برات مهم نباشه.

من مهمون برام میاد میز میچینم ،میوه شیرینی تنقلات و دو تا جام اب و ابمیوه .زیادم شلوغ نمیکنم از این جعبه های فانتزی mdfدادم برام ساختن داخل همون انوع تنقلات را میریزم در حد کم .هر کس خواست بخوره نخواست نخوره.

اصلا جایی هم نمیارم.

به هیچ عنوان هم مهمون باشه برا پدیرایی بلند نمیشم 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
 هستم جلو خودمو میگرم چون هم باعث چاقی میشه هم عفونت  قارچی زنانه رو زیاد میکنه شیرینی ج ...

اوف من عفونت قارچی دارم مهتاد شیرینی جات هم هستم افتضاح

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
همه اینجورین یعنی؟کلا هیچی نمیخورن یا کم میخورن؟ چون فامیلای شوهر من کلا کم غذان اولابدم می اومد بع ...

چهار بار مهمون برام اومدهمشون همیجورن. اصلن دیگه گیج شدم نمیدونم چی بذارم جلوشون که خوششون زیاد

دقیقاااا😬😂😂😂✋

نمی دونم چرا بعضیا اینجوری کلاس می زارن 

بابا نعمت خدارو نباید بزاریم حروم شه  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

شاید هم غذاهات خیلی عالی هستن وازحسادت نمیتونن بخورن🤣🤣🤣🤣

من جاریم اکثرا غذای ساده میپزه تو مهمونی هاش من که میرم خونش خوب میخورم وتشکر هم میکنم 

ولی خودم مهمونی بگیرم مفصل میگیرم وچندمدل غذا با مخلفات بعد همین جاریم میاد خونم یه کوچولو میخوره وکنار میکشه😐😐😐 

نمیدونم چرا🤔 والا من خونش همون غذای کم رو هم خوب میخورم وبه به چه چه ولی اون ....

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2706