2737
2734
عنوان

به نظزشما شرق تهران بهتره یا غربش چرا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28377 بازدید | 114 پست
عزیزم این سلیقه ای هستش که غرب و انتخاب کنی یا شرقو کسانی که شرق زندگی میکنن اصلا غربو نمیپسندن و برعکس . قشنگ جون اتفاقا منم وقتی میرم غرب تهران فکر میکنم از تهران خارج شدم تا چند سال پیش همشون خارج از تهران بودن وبخاطر بافت جدید شون همه مهاجر شهر های دیگه هستند در صورتی که تهرانی ها اصیل بیشتر سمت شمال شرق و شرق بودن و هستند و غربو نمپسندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دعوا می کنین صاحب تاپیک عزیز بهتره یه سری به خیابونا و پیاده رو های غرب و شرق بزنی خودت متوجه میشی که فرهنگ تو کجا بیشتره من خودم غربم و خواهرم شرق .واقعا شلوغی و هوای کثیف شرق آدمو از زندگی سیر می کنه در مورد اون دوستایی که گفتن مهاجرا غربن خودتونم می دونین که غرب الان خیلی گرونتره و مهاجرا اکثرا جاهای ارزونو انتخاب می کنن . در ضمن کی گفته غرب فقط شهرک غرب و سعات آبادش خوبه گیشا و مرزداران و ژاندارمری حتی اشرفی اصفهانی و اریا شهرش می ارزه به تهران پارس که همه حور ادمی از افغانی گرفته تا....توش پیدا میشه
2731
سارا جون مگه تو غرب همه جور ادم نیست فقط یه مدل ادم و از یه شهر مهاجر داره که در مورد شرق اینجوری میگی . اگر اینجوری بود باید شرق و شمال شرقو شمال تهران خالی از سکنه میشد همه میرفتن غرب ولی نمیدونم به قول خودتون چرا هنوز شرق شلوغتر از غربه . غرب فقط شهرک غربشو با سعادت ابادش خوبه بقیه اش خارج از تهرانه ههههههههههههه
در ضمن در این که بعضی از خا نواده های جنوب تهران اصیلن شکی نیست همه هم اینو میدونن . حداقل از شرقیا معلومه که با کلاستر و اصیلترن چون نه به محلی ای ونه به قشر خاصی تو هین نکردن فقط در مورد منطقه صحبت کردن .
ممنون بچه ها ....من گیچ شدم ...یک آن فک کردم شرق وغرب...بلوک های سیاسی شوروی امریکا ست که اینقدر جبهه گرفتید..ممنون بازم نظر بدید
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2738
مژگان جون معلومه چرا شرق شلوغتره چون محله هایی داره که هر کسی می تونه خرید کنه مثل سراج،جشنواره،خاک سفید،پروین .....که واقعا سطحشون پایینه اما غرب اکثرا تو یه سطحن و اختلاف فاحشی ندارن.در ضمن ما 40ساله تو گیشا میشینیم اون موقع هم کاملا آبادو و داخل شهر بوده و همون سعادت اباد که به قول شما خوبه اون موقع نبوده و الان به خاطر آب و هوا و سبک معماریش گرونه.در ضمن من به شرقیا توهین نکردم شما بودین که همش می خواستین بگین غرب خارج تهرانه صفورا جون یه مورد دیگه هم که تو شرق من بیشتر دیدم سبک رانندگیشونه که واقعا بده ما هر دفعه که وارد میشیم واقعا این موضوع رو احساس می کنیم
دخترک مهربون پست ها : 320عضویت:1391/10/11 1393/6/3 - 6:25 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] البته اگه منظورت بین تهران و کرجه که دیگه اسمش غرب تهران نیست و خوب قیمت هاش از داخل تهران ارزونتره. (0) [لایک] میشه بگید پس کجاست ؟؟؟
من هم شرق زندگی کردم هم غرب... جفتش یه سری خوبیا داره یه سری بدی ها بستگی داره کی بدی هاشو خوبیاش و دوست داشته باشه مثلا یکی از مشکلات بسیاررررررر بزرگ غرب مهاجرنشین بونشه یکی از مشکلات بزرگ شرق یا همون شمال شرق مرکز خرید کمشه که البته جدیدا چند تا ساختمون و مرکز خیلی بزرگ و توپ دارن میسازن براش
صفورا پست ها : 2343عضویت:1390/9/28 1393/6/3 - 6:22 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] اززلحاظ محلیت وقیمت وکلاس منطقه ودسترسی ورشد قیمت و...تمیزی وکلا موندم شما اگر یه جا همه رو میخوای برو شمال تهران
سلام خیلی جالبه خیلی خندیدم دقیقا خیلی ها با تعصب منطقه خودشون رو خوب میدونن... من هم سمت غرب بودم هم شرق هم مرکز هر کدوم خوبی و بدی داره و کاملا سلیقه ایی هستش غرب تهران هواش بهتره و خلوت تر البته نه هر محله ایی اما خوب درعوض من دیدم برای خیلی ها سخته همین خلوت بودن و... شرق شلوغ تر اما زنده تر و دوست عزیزی که از شرق خاک سفید و سراج رو میگی شرق نارمک هفت حوض تهرانپارس فلکه اول و دوم و... هم داره تئ غرب هم یه جاهایی هستش که هم ردیف همون پروین شرق میدونین...
و صد البته تو همین محله ها خانواده های خیلی خوبی هم زندگی میکنن که شاید از لحاظ اقتصادی بالا نباشن اما چه بسا از لحاظ فکری فرهنگی از من نوعی خیلی بهتر هستن احترام به همه قشرها لازمه درضمن اگه اینجوره من خودم شخصا سهروردی یوسف اباد و عباس اباد که مرکز رو بسیار دوست دارم...
donyakhanoom پست ها : 2703عضویت:1392/8/7 1393/6/3 - 6:58 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] درسته یکی دوست داره تو شلوغی و کوچه های تنگ شرق زندگی کنه و یکی دوست داره سمت غرب و توی امکانات زندگی کنه دیگه!!! باید بگم که توی کل تهران تنها منطقه ای که از نظر خیابون بندی طبق اصول شهرسازیه اروپاییه( خیابون بندی شطرنجی)تهرانپارسه یه نگاه به نقشه ی شهرمون بکنیم بد نیست :) خخخ سارا جان کی گفته منطقه 2 غربه؟؟؟؟؟ توروخدا یه کم اطلاعاتتون و ببرید بالا بعد نظر بدید الان به شمال شهر نشینا بر میخوره با این نظر شما سارا : الان باغ فیضم جزو غربه همونطور که خاک سفید جزو تهرانپارسه تمام مناطق تهران محله های خوب و بد دارن تهرانپارس خیابون 150 اش خونه هایی داره که با زعفرانیه قیمتش برابری میکنه در ضمن : شمال شرق و با شرق و شمال غرب و با غرب اشتباه نگیرید مطالعه چیز خوبیه
2706