2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه از کجا جتس اصل پیدا کنم؟؟ ادرسی سایتس مغازه ای بگو

من از همين مغازه هاي معمولي ارايشي ميگيرم 

ن ك فك كني اصلش نايابه ها راحت پيدا ميشه 

ببين اونايي ك روشون دوسه تا كلمه عربي داره اصله و عالي 

اونا ك كلا انگليس نوشته تقلبيه دو بار بزني خشك شده

2731
اصل از کجا بخرم

نمیدونم الان از کجا پیدا میشه،قبلا برا مامانم سنگشو فک کنم از مکه اورده بودن

الان دبگه نمیدونم

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         
2738
سخت نیست خط کشیدن باهاش ؟؟ اخه من بلد نیستم

نه دوباربزنی یادمیگیری فقط قلموشو ماژیکی بخر مویی نخر اذیتت میکنه 

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
سرچ کردم نوشته سایه چشم اکوا. همینه؟؟ یا مدا جشم فرق داره

احتمالا ، بیشتر برای ابرو استفادع میشه  رنگای قهوه ایناش ، رنگ میشکیو هم ب ابرو میتونی بزنی هم  خط چشم بزنی رفتی لوازم ارایش فروشی بگو یه آکوا مشکی میخام باقلموی ماژیکی

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!