2737
2734

اگه آره پس چرا به کسایی که ماسک نمیزنن و رعایت نمیکنن تذکر نمیدین؟ تا وقتی ملت بدون ماسک بیرون باشن کرونا هیچ وقت تموم نمیشه.ماسک نزدن بقیه بیشتر از همه به ضرر بقیه است تا خودش...میدونستین اگه ماسک بزنین و رعایت کنین احتمال اینکه به طور خفیف بیماری رو بگیرین بیشتره؟

تویی که اینو میخونی، امیدوارم به همه آرزو هات برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان یعنی چی 

یعنی تذکر بدیم به هم همونجوری که بخاطر سیگار کشیدن تو محیط بسته به هم تذکر میدیم.چون این ضررش بیشتره

اگر همه کشور ماسک بزنند امار میاد پایین همه چیز درست میشه ولی یکی مردم هزینشو ندارن دوم اینکه بعضیا فاقد شعور اگاهین

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
2738
اگر همه کشور ماسک بزنند امار میاد پایین همه چیز درست میشه ولی یکی مردم هزینشو ندارن دوم اینکه بعضیا ...

هزینشو نداره خودش درست کنه با پارچه نخی.مثل ماسک جراحی موثره.اونیم که آگاهی نداره من و شما باید بهش بگیم

هزینشو نداره خودش درست کنه با پارچه نخی.مثل ماسک جراحی موثره.اونیم که آگاهی نداره من و شما باید بهش ...

کو گوش شنوا  بحث بی فایدست من خودم امتحانش کردم نمیفهمن 

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
من انقد تاپیک میزنم تا شاید یکی رعایت کرد    

خودتو خسته نکن عزیزم فقط باید بالا سرشون زور باشه 

خودتو خسته نکن عزیزم فقط باید بالا سرشون زور باشه 

خب نیست دیگه.دولت همه جارو باز کرده همه فکر می کنن تموم شده

خب نیست دیگه.دولت همه جارو باز کرده همه فکر می کنن تموم شده

کاریش نمیشه کرد سختیش اینه که تر و خشک با هم میسوزن یعنی پاسوز نادونی و بیشعوری بقیه میشیم

نه

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2706